خرید و فروش

فروش سرویس روتختی

سرویس روتختی کودک
قیمت سرویس روتختی

فروش سرویس روتختی

روتختی های مدرن دیگر از فرم روتختی های بدون مارک و چاپ خارج شده اند . اکنون میتوانید در بین هزاران طرح ، روتختی خود را انتخاب کنید و آنلاین خرید کنید . سرویس روتختی هایی که حتی پسرانه و دخترانه دارند و طرح های مورد علاقه شما در دسته بندی ورزشی ، انیمیشن ، هنری و رومانتیک و….. کلی دسته بندی های دیگر اکنون تولید میشوند و شما به راحتی میتوانید در فروشگاه اینترنتی لایکتیک خریداری نمایید . با توجه به تنوع محصولات و ارسال سریع محصول ، بدون شک از بهترین وبسایت هایی که تاکنون در خصوص فروش کالای خواب فعالیت دارند  سایت لایکتیک میباشد  . کلی طرح های سرویس روتختی دونفره ، روتختی ۱ نفره ، روتختی  عروس ، روتختی های کودک و نوجوان و کلی سرویس روتختی خوانواده در دسترس شماست . جهت مراجعه به فروشگاه لایکتیک روی لینک زیر کلیک کنید و با توضیحات بیشتر از سرویس روتختی ها همراه ما باشید

فروشگاه روتختی لایکتیک
سرویس روتختی کودک

سرویس روتختی کودک و نوجوان

طرح روتختی چاپی مختص کودکان به راحتی قابل تشخیص میباشد همانطور که در نمونه تصویر روبرو میبینید طرح های کودکانه به صورت چاپی روی روتختی های حک شده اند . با چاپ طرح های مختلف روی روتختی بدون شک اتاق شما از نمای بینظیری  نیز برخوردار خواهد شد . همچنین روتختی های چاپی روی روح و روان کودک شما نیز تاثیر بسزایی دارد  و در روحیه فرزند شما میتواند بمراتب تاثیر مثبت داشته باشد . آنچه که باید درباره سرویس روتختی های کودک لایکتیک بدانید :

 • سرویس روتختی کودک شامل ۴ تکه میباشد
 • روتختی  روکاوری سایز ۲۲۰*۱۶۰ سانتی متر  است
 • دو عدد روبالشی با سایز ۵۰*۷۰
 • یک عدد روتشکی کشدوز نیز در سرویس روتختی های کودک لایکتیک ارائه میشود
 • جنس رویه لحاف میکرون  و جنس پشت لحاف تترون میباشد
 • نوع چاپی روتختی ها نیز چاپ دیجیتال است
سرویس روتختی دونفره

سرویس روتخت تک نفره و دونفره

سرویس روتختی های عروس ، روتختی های تک نفره   و کلی طرح های روتختی دونفره در فروشگاه ما موجود میباشد . سرویس روتختی های دونفره ۶ تکه هستند و میتوانید شما  بین انواع طرح ها و رنگ های متنوع ، طرح روتختی مورد نظر خود را انتخاب کنید . روتختی های دونفره چاپی نیز همسان با رده سنی جوان ۱۸ تا ۴۰ سال طحر های مختلفی دارد که نمونه آن در تصویر روبرو دیده میشود . آنچه که باید درباره روتخت دونفره و تکنفره بدانید :

 • سرویس روتختی  دونفره ۴ تکه میباشد  و روتختی تک نفره ۳ تکه است
 • روتختی تک نفره ۲۲۰*۱۶۰ سانتی متر ابعاد دارد  و روتختی دونفره ۲۲۰*۲۳۰ سانتی متر
 • روبالشی سرویس های ۱ نفره و دونفره ۵۰*۷۰ سانتی متر میباشد
 • متریال الیاف سرویس روتختی ها پلی استر فلامنت است
 • نوع چاپ دیجیتال  و بدون پرزدهی حتی در هنگام شستشو میباشد

چرا ما را انتخاب میکنید  ؟

تبلیغ محصولات در  سایت خلیج یک شرط اساسی دارد و آن هم تنوع محصولات یا خدمات است . تنوع کار برای همگان یکی از فاکتورهای مورد پسند است . گاها فروشگاه هایی به صورت اینترنتی فعالیت میکنند که تنها چند محصول محدود دارند و این موضوع هم برای فروشگاه و هم برای کسی که سایت را تبلیغ میکند کمی ملامت آور است . فروشگاه لایکتیک بیش از ۱۰۰۰ طرح پرده چاپی و سرویس روتختی چاپی در فروشگاه موجود  و آماده فروش دارد . این تنوع اساسی در محصولات موجب شده است که ارزش تبلیغات کاملا حفظ شود  .

محصولات لایکتیک در ۹۰ درصد حالات موجود میباشد

لایکتیک قیمت سرویس روتختی را با احتساب حذف کلیه رابط  ها در فروشگاه قرار میدهد

روتختی های لایکتیک خاصیت عدم پرزدهی دارند و با شستشو چاپ آن کمرنگ نمیشود

تنوع محصولات روتختی لایکتیک نه تنها بر حسب رده سنی بلکه بر حسب نوع سلایق مشتریان کاملا دسته بندی های اختصاصی دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *