لوازم دست دوم

خریدار کامپیوتر دست دوم

مانیتور دست دوم
مانیتور دست دوم

خریدار کامپیوتر دست دوم

اتواع کامپیوتر دست دوم شما را خریداریم . کیس دست دوم نسل جدید و قدیمی ، مانیتور دست دوم قدیمی و نسل جدید  و تجهیزات مخابراتی با بهترین قیمت خریداری میشود . چنانچه کامیپوتر قدیمی دارید و قصد فروش دارید به جای اینکه به قیمت ضایعات فکر کنید بدانید در مجموعه ما قیمت کامپیوتر دست دوم محاسبه میشود . کیس های کامپیوتر شما اگر سیستم یک کامپیوتر را داشته باشد و قطعات آن کامل باشد  چنانچه حتی روشن نشود یا به اصطلاح سوخته باشد باز هم با قیمت دست دوم  و بالاتر از قیمت ضایعات خریداری میگردد . هیچ گونه فریب مشتری در سیستم ما وجود ندارد  ، تسویه خرید کامپیوتر قدیمی و دست دوم شما در محل و کاملا نقد و قبل از بارگیری کالا انجام میشود  و کلیه نقاط تهران نیز زیر مجموعه این خدمات خواهند بود . همراه ما باشید  و با بهترین قیمت دست دوم فروش کامپیوتر کارکرده و فرسوده خود را به ما بسپارید  . نکته  : خریدار کامپیوتر در حد نو  و کلیه کامپیوترهای نسل جدید هم هستیم  و خرید به صورت توافقی انجام میشود . در خصوص مانیتور دست دوم نیز این نکته صدق میکند  فروش مانیتور کارکرده و فرسوده و در حد نو خود را به ما بسپارید

مدیریت  : مهدی عیدی

۰۹۱۲۰۱۶۲۸۲۶

مانیتور دست دوم

قیمت کیس و مانیتور دست دوم

کامپیوتر دست دوم در دسته بندی لوازم کارکرده قرار دارد . کلیه لوازم کارکرده به صورت توافقی محاسبه میشود مگر اینکه قصد فروش ضایعات کامپیوتر داشته باشید و یا در کل قیمت کیلویی مد نظر باشد . ما در تلاشیم که قیمت کیس و مانیتور دست دوم شما را بر حسب دست دوم و قیمتی بالاتر از ضایعات خریداری کنیم . ازین رو باید شرایط ظاهری و عملکردی کالای دست دوم را در نظر گرفت و قیمت نهایی را اعلام کرد . نکاتی که در خرید کامپیوتر و مانیتور دست دوم در قیمت گذاری نهایی تاثیر گذار است عبارتند از :

 • کامل بود قطعات کامپیوتر یا حد اقل سیستم مادربورد کامپیوتر کارکرده شما
 • سالم بودن قطعات کارت گرافیک ، هارد و رام و سیستم مادربورد به خصوص cpu در خرید کامپیوتر دست دوم نسل جدید
 • حجم بار کامپیوتر دست دوم شما  :  در تعداد بار فروشنده قیمت گذاری متفاوت و متناسب با حجم و وزن بار میباشد

خریدار کامیپوتر قدیمی

کیس و کامپیوترهای قدیمی قابلیت بازیافت و قطعات آن مورد استفاده شرکت های تولید بورد و تجهیزات مخابراتی میباشد . اگر کامپیوتر قدیمی دارید و قصد فروش با قیمت ضایعات دارید  ، سمساری عیدی با بهترین قیمت از شما خریداری میکند . بدون فکر کردن به قیمت ضایعات با بهترین قمیت باور نکردین روز کیس و کامپیوترهای فرسوده خود را به ما بفروشید . قیمتی که ما به شما میدهیم باور نکردنی و به هیچ وجه فکر نمیکنید که کیس دست دوم قدیمی شما تا این قیمت ها فروش برود . به جای فروش کیلویی کامپیوتر دست دوم به قیمت نو آن فکر کنید . در کلیه نقاط تهران و حومه خریدار کامپیوتر قدیمی شما عزیزان هستیم

خریدار کامپیوتر

کامپیوتر دست دوم

کامپیوتر ابزاری متشکل از دو بخش سخت افزار و نرم افزار می باشد امروزه تکنولوژی و کامپیوتر دو بخش جدا نشدنی از زندگی روزمره ما شده و به جرأت می توان گفت که بدون استفاده از آن زندگی بشر فلج می شود کامپیوتر ها اطلاعات خام را از ما گرفته و به اطلاعات پردازش شده و قابل فهم تبدیل می نماید به عنوان مثال زمانی که در حال تایپ در این ابزار هستید اطلاعات توسط کیبورد به کامپیوتر فرستاده شده و از طریق مانیوتر به شما نمایش داده می شود اما همه ما می دانیم که کامپیوتر نو و قطعات آن از قیمتی بالا برخوردار هستند به خصوص با شیوع ویروس کرونا و از طرفی نیز بالا رفتن قیمت دلار این ابزار و قطعات آن با افزایش قیمت همراه بوده است می توان با قیمتی کمتر کامپیوتر دست دوم اما سالم خریداری نمود .

 • خرید کامپیوتر کارکرده خوبه یا بد ؟
 • کدام قطعات کامپیوتر را دست دوم یا نوع بخریم ؟
 • راهنمای خرید کامپیوتر دست دوم

خرید کامپیوتر کارکرده خوبه یا بد ؟

مهم ترین مزایای کامپیوتر دست دوم صرفه جویی و کاهش هزینه ها , قابلیت خرید قطعات قوی تر و بهتر با قیمت کمتر است اما خرید این نوع رایانه ها مشکلاتی را نیز به همراه دارد اینکه کارکرد آن و مدت استفاده از آن بیشتر از نوع آک است , نمی توان سلامت برخی قطعات را تضمین نمود ؛ ممکن است کمی از زمان گرانتی قطعه کم شده باشد و اینکه به طور کل برخی قطعات این ابزار را بهتر است که نو خرید .

کدام قطعات کامپیوتر را دست دوم و یا نو بخریم ؟

شاید این سؤال خیلی از شما کاربران عزیز باشد در جواب باید گفت که می توان قطعاتی مانند پردازنده ( CPU ) , حافظه اصلی ( RAM ) کارت گرافیک ( VGA ) و همچنین بدنه را با بررسی دقیق ان از لحاظ سلامت فیزیکی و کارکرد دست دوم خریداری نمود اما بهتر است برای ریسک کمتر بهتر است قطعاتی مانند درایو حالت جامد ( SSD ) ,هارد دیسک و همچنین صفحه کلید , موس و دیگر لوازم جانبی را نو خریداری نمایید .

راهنمای خرید کامپیوتر دست دوم

هراز گاهی در تمامی کالاها در کشور شاهد افزایش قیمت هستیم کامپیوترها و رایانه ها نیز از این امر مستثنا نیستند بنابراین در چنین شرایطی به خصوص اینکه برای خرید این ابزار بودجه به مقدار کافی نداشته باشید خرید کامپیوتر دست دوم می تواند بهترین گزینه باشد اما آیا هر سایت می توان این ابزار را خرید و یا هر رایانه دست دومی سالم است .

مهم ترین فاکتور در خرید کامپیوتر دست دوم :

 • قطعات را از لحاظ سلامت فیزیکی بررسی کنیم .
 • نبودن خمیدگی غیر عادی روی بخش های مادربورد .
 • نبود تورمی و لحیم شدگی و سالم بودن قطعات برد
 • پردازنده کامپیوتر مانند رم است نوع دو هسته بد نیست در صورتی که می خواهید فتوشاپ یا بازی ویدئویی اجرا کنید چهار هسته بهتر است .
 • بهتر است صفحه نمایش حد اقل ۲۲ اینچ و ۱۰۸۰ پیکسل باشد
 • اگر رایانه را برای بازی می خواهیدمدلی با کارت گرافیک اختصاصی بخرید .

تفاوت کیس های قدیم و جدید

مهم ترین کاربرد کیس کامپیوتر حفاظت از اجزای درونی این دستگاه بوده و همچنین عواملی مانند گرد و غبار , , حیوانات , مایعات و…می توانند به قطعات رایانه آسیب وارد نمایند که توسط کیس ها می توان از این ابزار مراقبت کرد و به خنک نگه داشتن سخت افزار استفاده نمود اکثرا کیس های کامپیوتر به ویژه آن دسته که از فلز ساخته شده اند دارای لبه های تیز بوده و زمانی که با این ابزار کار می کنید می بایستی که مراقب بود تا دست و یا انگشتتان پاره نشود کیس های قدیمی و جدید با یکدیگر کمی متفاوت هستند با پیشرفت تکنولوژی و تکمیل این سیستم در گذشت زمان و سال ها می توان به خوبی تفاوت کیس های قدیم و جدید را چه از لحاظ ظاهری , اشغال فضای کم و دیگر قطعات مشاهده نمود . سمساری عیدی بهترین خریدار کامپیوتر دست دوم شماست   و با بهترین قیمت روز کیس و کامپیوتر کارکرده و فرسوده و در حد نو شما را خریدار است .

 • کیس کامپیوتر چیست ؟
 • مینی کیس چیست ؟
 • تفاوت کیس های قدیم و جدید چیست ؟
 • معایب مینی کیس
 • با کامپیوتر قدیمی چه کنیم ؟

کیس کامپیوتر چیست ؟

قبل از اینکه به تفاوت کیس های قدیمی و جدید بپردازیم بد نیست کمی به معرفی کیس بپردازیم , کیس جعبه ای پلاستیکی و فلزی بوده که قطعات اصلی کامپیوتر در آن جای میگیرند البته که تنها نمی توان به آن به عنوان یک جعبه نگاه کرد زیبایی بخشیدن به کامپیوتر , حفاظت از قطعات آن , خنک کنندگی اجزای کامپیوتر است . کیس کامپیوتر فرسوده و دست دوم خود را به ما بسپارید و ما آن را با قیمت دست دوم خرید میکنیم .

مینی کیس چیست ؟

در رابطه با مینی کیس ها باید گفت که همان کیس های عادی بوده که در ابعاد وحجم کوچک تر که شبیه کنسول بازی است طراحی شده اند در صورتی که فضای میز شما محدود بوده و یا اینکه قصد دارید برای سیستم گیمینگ یک مینی کیس در کنار مانیتور قرار دهید کیس های سایز کوچک بهترین انتخاب هستند . ما خریدار مینی کیس دست دوم و فرسوده نیز هستیم . هم مینی کیس ها نسل قدیم و هم نسل جدید را حتی اگر روشن هم نمیشود خریداریم .

تفاوت کیس های قدیم و جدید چیست ؟

به دلیل پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن رایانه های جدید تر ارزش ریالی کیس های قدیمی هر روز کاسته می شود در صورتی که نیاز به کیس های قدیمی ندارید می توانید ان را به مجموعه های مختلف به فروش برسانید و یا اینکه آنها را ارتقا دهید مهم ترین تفاوت کیس های قدیم و جدید برتری و مزیت های بیشمار نوع جدید این سیستم از جمله , اشغال فضای کم روی میز کار , مصرف برق و انرژی کمتر , وزن کمتر و حمل و نقل آسانتر , نصب و راه اندازی آسان و طراحی زیبا و ظریف این محصول از مهم ترین ویژگی های مینی کیس ها و یا همان کیس های جدید است .

معایب مینی کیس

اما در مقایسه و تفاوت کیس های قدیم و جدید باید گفت که نوع جدید در مقایسه با کیس هاس قدیمی از قیمت بالاتری برخوردار هستند و هر چه کوچکتر باشند باید برای خرید و تأمین ان هزینه بیشتری را صرف نمود از دیگر معایب این نوع محدودیت در تغییرات است چرا ایجاد تغییر در آن پیچیده بوده و برای ارتقا شاید مجبور شوید برخی قطعات را حذف کنید همچنین این نوع کاربرد های محدود تری نسبت به نوع قدیمی داشته و به دلیل فضای کوچک هوا به طور آزادانه نمی تواند در آن گردش نماید .

با کامپیوتر قدیمی چه کنیم ؟

در صورتی که کامپیوتر قدیمی و بدون استفاده در منزل دارید درابتدا باید گفت هزینه ارتقاء آن بالاست با این حال نمی توان آن را بدون استفاده رها کرد بنابراین بهتر است که یکی از این موارد را انتخاب نمایید از جمله فروش کیس های قدیمی و یا ارتقاء آن , استفاده مجدد از آن با هزینه کم نسبت به ارتقاء کیس , تبدیل آن به کنسول بازی , تبدیل نمودن آن به سرور دوربین و یا اینکه اهدای آن به افراد نیازمند می توان بهترین انتخاب باشد . پس بدون شک نیاز مبرم به یک خریدار کامپیوتر دست دوم منصف دارید . سمساری عیدی قیمتی عالی برای کیس و کامپیوتر کارکرده و دست دوم شما پیشنهاد میکند . مطمئن باشید بالاترین قیمت را به شما میدهیم

اجزای کامیوتر قدیمی :

 • مادر بورد
 • CPU
 • POWEr
 • RAM
 • HardDVD-RAM
 • Graphic card
 • کارت صدا

قدیمی ترین کامپیوتر جهان

یکی از پر استفاده ترین و پر کاربردترین ابزارآلات امروزی کامپیوتر و رایانه است این ابزار آنچه که برای عملیات به آن داده می شود را پردازش کرده و پس از انجام عملیات بر رویش آن را به بیرون می دهد قدیمی ترین کامپیوتر جهان در قرن ۱۹ میلادی توسط فردی به نام آقای چارلز ببیج پرفسور ریاضیات ساخته شد وی نخستین ماشین بررسی اطلاعات را طراحی نمود که با گذشت زمان این ابزار نیز پیشرفته تر گردید امروزه  کامپیوترها مصارف مختلف و گوناگونی دارند از رایانه ها در مؤسسات تجاری  , مؤسسه های صنعتی , شرکت های هواپیمایی مؤسسه های علمی و بسیاری موارد دیگر مورد استفاده قرار میگیرد . هر چقدر کیس کامپیوتر  شما قدیمی هم باشد ما خریدار کامپیوتر شما هستیم . خرید ضایعات کیس کامپیوتر و مانیتور دست دوم با بالاترین پیشنهاد انجام میشود . خریدار کامپیوتر قدیمی بهتر از ما نیست چون ما بالاترین پیشنهاد را به عزیزان فروشنده میدهیم

 • قدیمی ترین کامپیوتر جهان
 • اولین کامپیوتر ایران
 • هدف از اختراع کامپیوتر چیست ؟

قدیمی ترین کامپیوتر جهان

قبل از بررسی این موضوع بدانید هر چقدر کامپیوتر شما قدیمی تر باشد خریدار کامپیوتر عیدی پیشنهاد بهتری به شما میدهد چرا که بازیافت کامپیوتر دست دوم گفتیم که قدیمی ترین کامپیوتر جهان توسط آقای چارلز ببیج پرفسور ریاضیات در قرن ۱۹ میلادی طراحی گردید اما این کامپیوتر اولین کامپیوتر الکتریکی بود و منشأ و پایه رایانه های امروزی است قدیمی ترین رایانه جهان ماشین حسابی بوده که توسط پونانیان باستان طراحی شده و  قدمت آن به ۲۰۰۰ سال قبل باز می گرددعنوان این کامپیوتر قدیمی آنتیکیترا است که یک قرن پیش در بقایای یک کشتی باستانی در مجاورت جزایر جنوبی یونان در دریای اژه کشف گردید . از قدیمیترین کامپیوترها تا جدیدترین نسل کامپیوتر را با بهترین قیمت خریداریم . خرید کامپیوتر دست دوم ما به قیمت ضایعات نیست به قیمت دست دوم است . با بهترین قیمت کامپیوتر فرسوده و قدیمی و جدید دست دوم را به ما بسپارید   و همراه ما باشید همچنان در ادامه با ۳ کامپیوتر قدیمی

۳ مورد از دیگر کامپیوترهای قدیمی جهان :

Universal Automatic Computer 1

کامپیوتر نام برده شده با با عنوان uNIVAC شناخته می شود از قدیمی ترین کامپیوتر جهان به شمار می آید این نوع نخستین کامپیوتر تجاری بوده که در آمریکا طراحی گردید و عکس کامپیوترهای معمولی اکثرا بر پایه محاسبات ریاضی کار نموده و برای ذخیره سازی و پردازش دیتا کاربرد داشت . ( اگر کامپیوتر دست دوم با این برند دارید ما خریداریم  )

Ferranti Mark 1

این نوع در سال ۱۹۸۱ میلادی و در انگلستان طراحی شد و می توان گفت نخستین کامپیوتری است که به شکل گسترده در زمینه پردازش دیتا کاربرد دارد این رایانه در زمان خود ابزاری جدید و پرکاربرد بود به طوری که قابلیت اجرای برنامه های مختلف و همچنین بازی های ویدئویی را دارا بود . ( اگر کامپیوتر دست دوم با این برند دارید ما خریداریم  )

Automatic CopPuting Enging

 این نمونه از کامپیوترهای قدیمی به اختصار ACE خوانده می شدند کامپیوترهای ACE در کشور بریتانیا و در سال ۱۹۵۰ ساخته شد این مدل می توانست اطلاعات را در حافظه خود ذخیره نماید در زمان خود یکی از سریع ترین ها بود که سرعت ۱ مگاهرتز را دارا بود . ( اگر کامپیوتر دست دوم با این برند دارید ما خریداریم  )

مدیریت  : مهدی عیدی

۰۹۱۲۰۱۶۲۸۲۶

خریدار کامپیوتر

خریدار مانیتور دست دوم

نمایشگر رایانه که با عنوان مانیور کامپیوتر نیز شناخته می شود دستگاه نمایش بوده که تصویر به وجود آمده بر روی آن نشان داده می شود این نمایشگر متشکل از صفحه نمایش , دستگاه مدار و یک محفظه می باشد این ابزار شباهت زیادی به تلویزیون دارد اما در مقایسه با تی وی باید گفت که اطلاعات گرافیکی را با رزولیشن بالاتر در صفحه نشان می دهد برای استفاده این ابزار را معمولا بر روی میز کار قرار می دهند از آنجا که خرید نمایشگر رایانه نو شاید برای برخی هزینه بر باشد و برای اینکه بخواهید در هزینه صرفه جویی کنید می توانید مانیتور دسته دوم یا استوک را خریداری نمایید .چرا که نوع آکبند آن بیشتر از دو برابر هزینه می برد .در صورتی که نیازمند  به فروش مانیتور استوک , کیس استوک , کارت گرافیکی استوک و…. هستید در اینجا بهترین خریدار کامپیوتر دست دوم و تجهیزات مخابراتی در خدمت شما عزیزان است . سمساری عیدی بالاترین پیشنهاد قیمتی کیس و مانیتور دست دوم و فرسوده و یا در حد نو  را برای شما عزیزان دارد . در ادامه  موارد زیر را بررسی میکنیم  :

 • مزایای خرید مانیتور دست دوم
 • راهنمای خرید مانیتور استوک
 • نحوه تست مانیتور استوک
 • خرید بهترین مانیتور استوک
 • خریدار مانیتور و کیس دست دوم

مزایای خرید مانیتور دست دوم

از دیدگاه خریدار کامپیوتر  دست دوم عیدی  : مانیتور استوک , مانیتور دست دوم و کارکرده است عواملی مانند افزایش قیمت در بازار به خصوص قیمت کامپیوتر و قطعات آن است درست است که این نوع نمایشگر کارکرده است اما دلیل ندارد که فکر کنید سال های زیادی از آن استفاده شده , شاید این مانیتور به مدت چند روز بیشتر استفاده نشده و در شرکت ها بدون هیچ دلیلی مرجوع شده و شرکت آن را در لیست مانیتور استوک قرار داده است  افرادی که اقدام به فروش مانیتور استوک می نمایند به دنبال خرید مانیتور با تکنولوژی به روز هستند از مزایای خرید نمایشگر رایانه دست دوم می تواند به صرفه جویی در هزینه , کیفیت و همچنین امکانات بیشتر آن می باشد همچنین نمایشگر استوک بهترین وسیله برای گیمنت و افراد علاقه مند به بازی های کامپیوتری سنگین است  .

راهنمای خرید مانیتور استوک

 • توجه به مناسب بودن صفحه نمایش با رزولیشین ( مثلا صفحات ۲۲ تا۲۴ اینچ رزولشن ۱۰۸۰ )
 • به منظور کیفیت و بالابردن عملکرد کار خرید از فروشنده معتبر
 • توجه به ابعاد و سایز
 • توجه به پورت های استفاده شده
 • اگر زاویه دید و دقت نمایش و رنگ برایتان مهم است انتخاب مانیتور مجهز به پنل ( IPS )

نکته  : ما خریدار مانیتور دست دوم در تهران هستیم . در کلیه مناطق ۲۲ گانه اگر قصد فروش مانیتور و کیست کارکرده و یا ضایعات کیس و مانیتور  دارید بالاترین پیشنهاد قیمت از طرف ما داده میشود .

نحوه تست مانیتور استوک

مانیتور دست دوم را می توان توسط روش های مختلفی تست کرد تا بدین طریق و از صحت و سلامت آن مطمئن شد

تست  پیکسل سوخته :

در این نوع روش می بایستی که تصاویری از رنگ های مختلف مانند زرد , آبی , سبز , سفید و… ساخت و پشت یر هم تصاویر را نگاه کرد در صورتی که کم رنگی و یا عدم هم خوانی رنگ در صفحه دیدید یعنی پیکسل معیوب است

تست  Spot

این نوع تست نشانگر تکه های سفید در صفحه است در این عمل بک گراند را سفید بگیرید و تصاویر را بر روی آن بررسی نمایید در صورت مشاهده تصاویر ضد و نقیض به این مفهوم است که پیکسل سوخته است .

تست نور نمایشگر :

برای تست نور نمایشگر می توان توسط Power setting یا Power Option در رابطه با تست نور عمل کرد .

خرید بهترین مانیتور استوک

بهترین مانیتور دست دوم را همراه با کیفیت در معتبر ترین برند ها اعم از دل , اچ پی , سامسونگ , ال جی , لنئو و… با ظاهری تمیز و در حد نو همراه با  قیمتی مناسب را از ما بخواهید این نمایشگر ها در برند های مختلف و صفحات ۲۰ اینچ تا ۲۳ اینچ و ۲۴ اینچ و بزرگ تر بوده به علاوه در پنل های IPS , TN و MVA ارائه می شوند تمامی مانیتور ها دارای ضمانت و اصالت کالا بوده و تا هفت روز مهلت تست دارند برای خرید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید .

خریدار مانیتور و کیس دست دوم

در هر برند قدیمی و جدید اگر کیس و مانیتور دست دوم ، در حد نو یا فرسوده دارید دیگر نگران قیمت ضایعات کامپیوتر خود نباشید . سمساری عیدی بدون اینکه به قیمت کیلویی فکر کن یا شما عزیزان را به فروش با قمیت فرسوده دعوت کند ، بهترین قیمت پیشنهادی را به عنوان یک خریدار کامپیوتر دست دوم برای شما  فروشندگان عزیز در نظر خواهد داشت

مدیریت  : مهدی عیدی

۰۹۱۲۰۱۶۲۸۲۶

کامپیوتر دست دوم را به چه کسی بفروشیم  ؟

بدون شک در اولین نگاه به کیس کامپیوتر قدیمی و فرسوده خود دنبال خریدار ضایعات کامپیوتر هستید . سمساری عیدی به شما پیشنهاد بهتری دارد . صنف ما به گونه ایست که خرید کامپیوتر با قیمت دست دوم برایمان بصرفه است . نیازی نیست شما قیمت ضایعات کیس و مانیتور را استعلام کنید . در اینجا پیشنهادی به شما میدهیم که بتوانید با هزینه فروش کامپیوتر دست دوم به فکر خرید کامپیوتر نیز باشید . کیس و کامپیوتر ضایعات ، کارکرده سالم ، کامپیوتر معیوب و کامپیوتر در حد نو خود را به خریدار کامپیوتر عیدی بسپارید

خریدار کامپیوتر

هدف از اختراع کامپیوترها که امروزه پر کاربردترین تجهیزات محسوب می شود  سهولت در انجام دادن محاسبات پیچیده و دستیابی و ارزیابی اطلاعات پیچیده و زیاد می باشد این رایانه ها می توانند اطلاعات را در خود ذخیره و منظم نموده و با سرعت عمل بالا محاسبات را انجام دهند .

اولین کامپیوتر ایران

پس از اشاره به قدیمی ترین کامپیوتر جهان بد نیست اشاره به اولین کامپیوتر وارد شده به کشور داشته باشیم نخستین کامپیوتر در سال ۱۳۴۱ به کشور ما ایران وارد  شد بنابراین می توان ادعا نمود که ورود کامپیوتر به کشور تقریبا ۱۰ سال پس از ظهور این تکنولوژی در کشور های صنعتی می باشد اما توسعه آن به شکل آکادمیک از سال ۱۳۵۰ در تعدادی از دانشگاه ها شروع و تا سال ۱۳۶۰ ادامه پیدا نمود .

پرینتر دست دوم

خرید پرینتر دست دوم نیز در کنار کیس و کامپیوتر دست دوم توسط سمساری عیدی انجام میگردد . کامپیوتر و رایانه امروزه یکی از مهم ترین و پر کاربردترین تجهیزات محسوب شده و به جرأت می توان گفت که در اکثر خانه ها و کلیه مؤسسات , مدارس , کالج ها و…. بسیار کاربرد دارد چرا که این وسیله از ویژگی ها همه کاربردی بودن برخوردار است رایانه ها از قطعات مختلفی ساخته شده اند که از جمله تجهیزات آنها می توان به پرینتر یا چاپ گر اشاره نمود این ابزار متن یا تصویر ایجاد شده به وسیله رایانه را بر روی کاغذ به چاپ می رساند انواع پرینترها شامل ماتریس سوزنی , چاپگر لیزری , جوهر افشان تماسی و غیر تماسی می باشد برای صرفه جویی در خرید این ابزار می توان پرینتر دست دوم و کارکرده را با قیمت مناسب خریداری نمود .

 • نکات مهم در خرید پرینتر دست دوم
 • نحوه صحیح نگهداری از دستگاه پرینتر
 • اهمیت استفاده از پرینتر دست دوم
 • فروش انواع پرینتر استوک سالم

نکات مهم در خرید پرینتر دست دوم

استفاده از پرینتر دست دوم و کارکرده  می تواند هم مقرون به صرفه باشد و شما را از متحمل شدن هزینه چند برابری برای  پرینتر نو باز دارد اما برای خرید این ابزار نمی توان به هر فروشنده و یا هر سایتی مراجعه نمود قبل از اینکه اقدام به خرید پرینتر کارکرده نمایید آن را تست نموده تا بدین طریق تصویر چاپ شده توسط این ابزار تونر ریزی شده نباشد به علاوه پرینتر نباید که کاغذ ها را جمع نماید نکته دیگر توجه به مارک و برند تولید کننده است از دیگر فاکتورهای مهم می توان به سرعت چاپ , ظرفیت کاغذ ها در چاپ گر و امکانات شبکه پرینتر اشاره نمود که باید به آن توجه شود.

نحوه صحیح از نگهداری دستگاه پرینتر

دستگاه چاپگر مانند هر وسیله دیگری نیاز به مراقبت صحیح دارد برای نگهداری از آن باید چند نکته را رعایت نمود مثلا استفاده از کاغذ استاندارد به منظور عدم گیر کردن آن درون دستگاه ؛ تمیز نمودن کاتریج پس از یک ماه کارکرد ؛ در صورت عدم نیاز آن را برق بکشید هم اینکه هنگام تمیزی کاتریج از آن به خوبی محافظت کنید زیرا کوچکترین ضربه موجب آسیب رساندن به آن می شود .

اهمیت استفاده از پرینتر دست دوم

امروزه با توجه به تورم و بالا رفتن قیمت ها خرید اجناس کارکرده اما سالم به صرفه تر می باشد در هر محصولی قیمت نو آن کالا چند برابری قیمت جنس کارکرده می باشد از مهم ترین مزایا و ویژگی های خرید و استفاده از پرینتر دست دوم می توان به مقرون به صرفه بودن ؛ کاهش در هزینه ها اشاره نمود به طور کلی دستگاه های استوک همان دستگاه های کارکرده با قیمت مناسب بوده که از لحاظ کیفیت با نوع آکبند آن فاصله کمی دارد .

فروش انواع پرینتر استوک سالم

انواع پرینتر دست دوم را با برندهای مختلف کونیکا , کیوسرا , زیراکس , ریکی , کانن و… را با مناسب ترین قیمت ها از ما بخواهید این دستگاه انواع مختلفی داشته که از لحاظ مکالنیسم چاپ در انواع سیاه و سفید , رنگی , جوهر افشان , چند کاره , سه بعدی , سوزنی , خطی و…. تولید می شوند قبل از اقدام به خرید بررسی های لازم را انجام داده تا بدانید که چه توقعی از این دستگاه دارید .در تعیین قیمت این محصول برند تولید کننده و مدل این ابزار تأثیر گذار هستند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *