تولیدیها

تولیدی حفاظ شاخ گوزنی

گلنرده

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی حفاظهایی از جنس آهن فرفورژه هستند که که روی دیوار نصب میشوند و وظیفه آن حفظ امنیت  و محافظت ملک در برابر نفوذ سارقین و حیوانات میباشد . حفاظهای شاخ گوزنی مدلهای زیادی دارند که اغلب آنها به نام حفاظ شاخ گوزنی نام برده میشود . اما عنوان های دیگری همچون حفاظ بوته ای ، حفاظ نیزار ، حفاظ آبشاری ، حفاظ لیلیوم  و حفاظ نخلی نیز برای مدلهای دیگر بکار برده میشود . قیمت حفاظ شاخ گوزنی بر اساس متراژ محاسبه میشود و ارتفاعات آن نیز متفاوت میباشند که در ادامه به آن خواهیم پرداخت . شرکت گلنرده سعید یکی از معتبرترین تولید کنندگان حفاظ شاخ گوزنی ، درب فرفورژه ، حفاظ آکاردئونی ، انواع دربهای سی ان سی و تولید کننده گلنرده های فرفورژه و چدنی میباشد که در کیفیت محصولات از بهترینهاست  . همراه ما باشید و جهت مراجعه به سایت گلنرده سعید لینک زیر را کلیک کنید

تولیدی گلنرده سعید

۰۲۱۶۶۱۳۱۸۰۰

حفاظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی تولدی شده از آهن فرفورژه میباشد و گلنرده های بکار رفته در آن میلگردهای آجدار فرم دهی شده  هستند که همانطور که ذکر شد حفظ امنیت را بر عهده دارند . اگر قصد سفارش حفاظ شاخ گوزنی دارید بدانید قیمت این نوع حفاظ های روی دیوار بر چند اساس تعیین میشوند .

 • ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی
 • سایز میلگرد بکار رفته در حفاظ
 • میزان تراکم میلگردهای حفاظ
 • حجم سفارش مشتری که طبیعتا با بالا رفتن متراژ مورد نیاز مشتری هزینه ها کم میشوند
 • و در نهایت نوسان قیمت های نیروی انسانی ، ارزش پول ملی و…..

حفاظ آکاردئونی

درب یا حفاظ آکاردئونی

درب آکاردئونی یا همان حفاظ آکاردونی حفاظهای متحرکی هستند که بیشتر از تسمه های فرفورژه تولید میشوند . این حفاظ ها را به وفور در ساختمان های مسکونی دیده ایم  درب آکاردئونی گاها میتواند به عنوان یک درب باشد و گاها به عنوان یک حفاظ برای درب ورودی بکار برده میشود  . اساس این حفاظ ها تراکم تسمه ها و حفظ امنیت دو چندان ورودی ساختمان است که هم استحکام و هم زیبایی آن بر عهده تسمه های فورج شده ای هستند که به صورت آکاردئونی باز و بسته میشوند .

نمونه حفاظهای آکاردئونی گلنرده سعید
حفاظ آکاردئونی

قیمت درب آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی مدلهای مختلفی دارند که رایج ترین آنها عبارتند از :  حفاظ  ۳ گل ،حفاظ    ۳ گل پیچی ، حفاظ  ۳ گل خم  ، حفاظ    ۴ گل دوبل    ، درب آکاردئونی ۴ گل ، درب ۴ گل  پیچی ، درب   ۴ گل دوبل ، درب ۴ گل خم فرفورژه ، انواع دربهای  آکاردئونی ایتالیایی  فرفورژه ، و کلی مدلهای لاکچری  سلطنتی فرفورژه و یک طرح پر کاربرد که  با طرح  درب آکاردئونی ۳ گل  و ۴ گل پرچ مخفی  شناخته اند . اما چه فاکتورهایی قیمت حفاظ آکاردئونی را تعیین میکنند . فاکتورهایی از قبیل :

 • ضخامت تسمه فرفورژه
 • عرض درب آکاردئونی
 • طرح تسمه که کدام طرح را انتخاب میکنید
 • قابلیت دوبل شدن تسمه و استفاده از پرچ مخفی   و برخی سفارشی سازیهای دیگر
 • قیمت آهن ، هزینه جوشکاری و رنگ کوره ای
 • عرض تسمه های درب آکاردئونی مورد نظر شما

درب فرفورژه

درب فرفورژه چیست  ؟

دربهای فرفورژه دربهایی از جنس آهن فرفورژه و گلنرده های چدنی میباشند که از جنس پایه آهن و آلیاژ آهن فورج شده  و گلنرده های چدنی تولید میشوند . درب فرفورژه از میلگردهای آجدار و گلنرده های مختلف تولید میشوند که امروزه با توجه به پیشرفته شدن سیستم فورج میلگرد آجدار کلی مدلهای مختلف را یک تولیدی میتواند ارائه کند و مانند گذشته همه مراحل تولید درب فرفورژه به صورت یدی انجام نمیشود  . کاربرد دربهای فرفورژه در ورودی ساختمان ها به عنوان درب پارکینگ  و درب ورودی اصلی ، درب ورودی باغ و ویلا ، درب ورودی ارگان های نظامی و کلیه ملک هایی که نیاز به مراقبت شدید دارند و …. برای استفاده در کلیه ورودیها استفاده میشود .  گلنرده سعید واقع در شادآباد انواع دربهای فرفورژه را با طرح هایی کاملا سفارشی و طرح های پیشنهاد ارائه میکند . میتوانید به این وبسایت مراجعه کرده و نمونه کارهای آن را مشاهده نمایید

نمونه دربهای فرفورژه تولید گلنرده سعید
درب فرفورژه

قیمت درب فرفورژه

درب فرفورژه بیشتر بر اساس طرح درب قیمت گذاری میشود و این بدین دلیل است که طرحهای مختلف در نهایت وزن درب را تعیین میکنند و قیمت درب فرفورژه بر حسب کیلوگرم محاسبه میشود  . اما موارد دیگری نیز در قیمت درب فرفورژه تاثیرگذارند که باید بدانید

 • طرح گلنرده ( از مهمترین مواردی که گاها حدود نصف قیمت درب بر اساس طرح گلنرده است )
 • سایز میلگرد بکار رفته در درب ، طرح میلگرد فورج شده  و میزان تراکن میلگردها
 • مواردی همچون رنگ کوره ای درب فرفورژه ، نوع جوشکاری ، پتینه کاری  و سرنیزه های سفارشی
 • طرح کنگره ، طرح تسمه و ورقهای بکار رفته در شبکه های درب فرفورژه
 • و در نهایت نوسان قیمتی ارزش پول ملی ، تورم ، هزینه های نیروی انسانی و…

گلنرده فرفورژه و چدنی

گلنرده چیست ؟

گلنرده در واقع همان آهن فورج شده است که از دیرباز در ایران باستان و ترکیه امروزی  که در گذشته بخشی از ایران بوده است تولید آن آغاز شده است  . فرفورژه یک عبارت فرانسوی است که به انگلیسی Wrought iron  و به فارسی گلنرده نام دارد . آهن فرفورژه آهنیبسیار انعظاف پذیر است که همین خاصیت انعفاظ پذیری موجب شده است که امروزه انواع سازه های آهنی مثل درب آکاردئونی ، حفاظ شاخ گوزنی ، دربهای فرفورژه و کلی سازه های کاربردی مثل گلنرده ها و سرنیزه و کنگره و…. با آن تولید و توزیع نمود . در مجوعه دو نوع گلنرده داریم ، گلنرده چدنی و گلنرده فرفورژه یا گلنرده های تولید آهن فرفورژه . گلنرده سعید از بهترین تولید کنندگان گلنرده فرفورژه و چدنی میباشد که به صورت کاملا حرفه ای همکاریها و فروش مستقیم این قطعات پایه آهن را توزیع میکنند .

نمونه گلنرده های چدنی و فرفورژه گلنرده سعید
قیمت گلنرده

قیمت گلنرده

گلنرده کاربردهای زیادی دارد که ار نظر ابعاد گلنرده ، ضخامت ، متریال گلنرده ( آهن یا چدن  ) حجم سفارش مشتری ، موقعیت مکانی مشتری و نوع همکاری و شرایط تسویه قیمت گذاری میشود . قیمت گلنرده نیز کاملا بروز بوده و قابلیت درج در وبسایت نیست . برخی از کاربردهای گلنرده چدنی و فرفورژه را میتوانیم نکات زیر در نظر گرفت  :

 • گلنرده مخصوص درب فرفورژه ( گلنرده های چدنی و میلگردهای فورج شده )
 • گلنرده های مخصوص  درب حفاظ آکاردئونی ( تسمه های فورج شده ، کنگره و گلنرده های تزیینی )
 • گلنرده های فورج شده میلگردی مخصوص حفاظ شاخ گوزنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *