خریدار خرده ریز انبار

خریدار خرده ریز انبار

خریدار خرده ریز انبار

خریدار خرده ریز انبار

هر گونه ضایعات دینام ، شیرآلات ، سیم و کابل ، آلومینیوم  ، رادیاتور و پکیج دیواری ، اجاق گاز و کولر ، سماور  و لوازم آشپزخانه ، مفرق و…. کلیه ضایعات خرده ریز انبار شما را با بهترین قیمت خریداریم . اگر برای فروش ضایعات دنبال بهترین خریدار در تهران میگردید ، ما خریدار خرده ریز انبار منزل و محیط کار  شما با بالاترین پیشنهاد قیمتی هستیم . یک بار همکاری با ما را تجربه کنید تا ما را باور کنید . از  ضایعات انبار شرکت ها و کارگاه ها و کارخانجات گرفته تا خرده ریز انبار منزل شما را خریداریم .

مانیتور دست دوم

خریدار کامپیوتر دست دوم

مانیتور دست دوم

خریدار کامپیوتر دست دوم

اتواع کامپیوتر دست دوم شما را خریداریم . کیس دست دوم نسل جدید و قدیمی ، مانیتور دست دوم قدیمی و نسل جدید  و تجهیزات مخابراتی با بهترین قیمت خریداری میشود . چنانچه کامیپوتر قدیمی دارید و قصد فروش دارید به جای اینکه به قیمت ضایعات فکر کنید بدانید در مجموعه ما قیمت کامپیوتر دست دوم محاسبه میشود . کیس های کامپیوتر شما اگر سیستم یک کامپیوتر را داشته باشد و قطعات آن کامل باشد  چنانچه حتی روشن نشود یا به اصطلاح سوخته باشد باز هم با قیمت دست دوم  و بالاتر از قیمت ضایعات خریداری میگردد . هیچ گونه فریب مشتری در سیستم ما وجود ندارد  ، تسویه خرید کامپیوتر قدیمی و دست دوم شما در محل و کاملا نقد و قبل از بارگیری کالا انجام میشود  و کلیه نقاط تهران نیز زیر مجموعه این خدمات خواهند بود . همراه ما باشید  و با بهترین قیمت دست دوم فروش کامپیوتر کارکرده و فرسوده خود را به ما بسپارید  . نکته  : خریدار کامپیوتر در حد نو  و کلیه کامپیوترهای نسل جدید هم هستیم  و خرید به صورت توافقی انجام میشود . در خصوص مانیتور دست دوم نیز این نکته صدق میکند  فروش مانیتور کارکرده و فرسوده و در حد نو خود را به ما بسپارید

مدیریت  : مهدی عیدی

۰۹۱۲۰۱۶۲۸۲۶

مانیتور دست دوم

قیمت کیس و مانیتور دست دوم

کامپیوتر دست دوم در دسته بندی لوازم کارکرده قرار دارد . کلیه لوازم کارکرده به صورت توافقی محاسبه میشود مگر اینکه قصد فروش ضایعات کامپیوتر داشته باشید و یا در کل قیمت کیلویی مد نظر باشد . ما در تلاشیم که قیمت کیس و مانیتور دست دوم شما را بر حسب دست دوم و قیمتی بالاتر از ضایعات خریداری کنیم . ازین رو باید شرایط ظاهری و عملکردی کالای دست دوم را در نظر گرفت و قیمت نهایی را اعلام کرد . نکاتی که در خرید کامپیوتر و مانیتور دست دوم در قیمت گذاری نهایی تاثیر گذار است عبارتند از :

 • کامل بود قطعات کامپیوتر یا حد اقل سیستم مادربورد کامپیوتر کارکرده شما
 • سالم بودن قطعات کارت گرافیک ، هارد و رام و سیستم مادربورد به خصوص cpu در خرید کامپیوتر دست دوم نسل جدید
 • حجم بار کامپیوتر دست دوم شما  :  در تعداد بار فروشنده قیمت گذاری متفاوت و متناسب با حجم و وزن بار میباشد

خریدار کامیپوتر قدیمی

کیس و کامپیوترهای قدیمی قابلیت بازیافت و قطعات آن مورد استفاده شرکت های تولید بورد و تجهیزات مخابراتی میباشد . اگر کامپیوتر قدیمی دارید و قصد فروش با قیمت ضایعات دارید  ، سمساری عیدی با بهترین قیمت از شما خریداری میکند . بدون فکر کردن به قیمت ضایعات با بهترین قمیت باور نکردین روز کیس و کامپیوترهای فرسوده خود را به ما بفروشید . قیمتی که ما به شما میدهیم باور نکردنی و به هیچ وجه فکر نمیکنید که کیس دست دوم قدیمی شما تا این قیمت ها فروش برود . به جای فروش کیلویی کامپیوتر دست دوم به قیمت نو آن فکر کنید . در کلیه نقاط تهران و حومه خریدار کامپیوتر قدیمی شما عزیزان هستیم

خریدار کامپیوتر

کامپیوتر دست دوم

کامپیوتر ابزاری متشکل از دو بخش سخت افزار و نرم افزار می باشد امروزه تکنولوژی و کامپیوتر دو بخش جدا نشدنی از زندگی روزمره ما شده و به جرأت می توان گفت که بدون استفاده از آن زندگی بشر فلج می شود کامپیوتر ها اطلاعات خام را از ما گرفته و به اطلاعات پردازش شده و قابل فهم تبدیل می نماید به عنوان مثال زمانی که در حال تایپ در این ابزار هستید اطلاعات توسط کیبورد به کامپیوتر فرستاده شده و از طریق مانیوتر به شما نمایش داده می شود اما همه ما می دانیم که کامپیوتر نو و قطعات آن از قیمتی بالا برخوردار هستند به خصوص با شیوع ویروس کرونا و از طرفی نیز بالا رفتن قیمت دلار این ابزار و قطعات آن با افزایش قیمت همراه بوده است می توان با قیمتی کمتر کامپیوتر دست دوم اما سالم خریداری نمود .

 • خرید کامپیوتر کارکرده خوبه یا بد ؟
 • کدام قطعات کامپیوتر را دست دوم یا نوع بخریم ؟
 • راهنمای خرید کامپیوتر دست دوم

خرید کامپیوتر کارکرده خوبه یا بد ؟

مهم ترین مزایای کامپیوتر دست دوم صرفه جویی و کاهش هزینه ها , قابلیت خرید قطعات قوی تر و بهتر با قیمت کمتر است اما خرید این نوع رایانه ها مشکلاتی را نیز به همراه دارد اینکه کارکرد آن و مدت استفاده از آن بیشتر از نوع آک است , نمی توان سلامت برخی قطعات را تضمین نمود ؛ ممکن است کمی از زمان گرانتی قطعه کم شده باشد و اینکه به طور کل برخی قطعات این ابزار را بهتر است که نو خرید .

کدام قطعات کامپیوتر را دست دوم و یا نو بخریم ؟

شاید این سؤال خیلی از شما کاربران عزیز باشد در جواب باید گفت که می توان قطعاتی مانند پردازنده ( CPU ) , حافظه اصلی ( RAM ) کارت گرافیک ( VGA ) و همچنین بدنه را با بررسی دقیق ان از لحاظ سلامت فیزیکی و کارکرد دست دوم خریداری نمود اما بهتر است برای ریسک کمتر بهتر است قطعاتی مانند درایو حالت جامد ( SSD ) ,هارد دیسک و همچنین صفحه کلید , موس و دیگر لوازم جانبی را نو خریداری نمایید .

راهنمای خرید کامپیوتر دست دوم

هراز گاهی در تمامی کالاها در کشور شاهد افزایش قیمت هستیم کامپیوترها و رایانه ها نیز از این امر مستثنا نیستند بنابراین در چنین شرایطی به خصوص اینکه برای خرید این ابزار بودجه به مقدار کافی نداشته باشید خرید کامپیوتر دست دوم می تواند بهترین گزینه باشد اما آیا هر سایت می توان این ابزار را خرید و یا هر رایانه دست دومی سالم است .

مهم ترین فاکتور در خرید کامپیوتر دست دوم :

 • قطعات را از لحاظ سلامت فیزیکی بررسی کنیم .
 • نبودن خمیدگی غیر عادی روی بخش های مادربورد .
 • نبود تورمی و لحیم شدگی و سالم بودن قطعات برد
 • پردازنده کامپیوتر مانند رم است نوع دو هسته بد نیست در صورتی که می خواهید فتوشاپ یا بازی ویدئویی اجرا کنید چهار هسته بهتر است .
 • بهتر است صفحه نمایش حد اقل ۲۲ اینچ و ۱۰۸۰ پیکسل باشد
 • اگر رایانه را برای بازی می خواهیدمدلی با کارت گرافیک اختصاصی بخرید .

تفاوت کیس های قدیم و جدید

مهم ترین کاربرد کیس کامپیوتر حفاظت از اجزای درونی این دستگاه بوده و همچنین عواملی مانند گرد و غبار , , حیوانات , مایعات و…می توانند به قطعات رایانه آسیب وارد نمایند که توسط کیس ها می توان از این ابزار مراقبت کرد و به خنک نگه داشتن سخت افزار استفاده نمود اکثرا کیس های کامپیوتر به ویژه آن دسته که از فلز ساخته شده اند دارای لبه های تیز بوده و زمانی که با این ابزار کار می کنید می بایستی که مراقب بود تا دست و یا انگشتتان پاره نشود کیس های قدیمی و جدید با یکدیگر کمی متفاوت هستند با پیشرفت تکنولوژی و تکمیل این سیستم در گذشت زمان و سال ها می توان به خوبی تفاوت کیس های قدیم و جدید را چه از لحاظ ظاهری , اشغال فضای کم و دیگر قطعات مشاهده نمود . سمساری عیدی بهترین خریدار کامپیوتر دست دوم شماست   و با بهترین قیمت روز کیس و کامپیوتر کارکرده و فرسوده و در حد نو شما را خریدار است .

 • کیس کامپیوتر چیست ؟
 • مینی کیس چیست ؟
 • تفاوت کیس های قدیم و جدید چیست ؟
 • معایب مینی کیس
 • با کامپیوتر قدیمی چه کنیم ؟

کیس کامپیوتر چیست ؟

قبل از اینکه به تفاوت کیس های قدیمی و جدید بپردازیم بد نیست کمی به معرفی کیس بپردازیم , کیس جعبه ای پلاستیکی و فلزی بوده که قطعات اصلی کامپیوتر در آن جای میگیرند البته که تنها نمی توان به آن به عنوان یک جعبه نگاه کرد زیبایی بخشیدن به کامپیوتر , حفاظت از قطعات آن , خنک کنندگی اجزای کامپیوتر است . کیس کامپیوتر فرسوده و دست دوم خود را به ما بسپارید و ما آن را با قیمت دست دوم خرید میکنیم .

مینی کیس چیست ؟

در رابطه با مینی کیس ها باید گفت که همان کیس های عادی بوده که در ابعاد وحجم کوچک تر که شبیه کنسول بازی است طراحی شده اند در صورتی که فضای میز شما محدود بوده و یا اینکه قصد دارید برای سیستم گیمینگ یک مینی کیس در کنار مانیتور قرار دهید کیس های سایز کوچک بهترین انتخاب هستند . ما خریدار مینی کیس دست دوم و فرسوده نیز هستیم . هم مینی کیس ها نسل قدیم و هم نسل جدید را حتی اگر روشن هم نمیشود خریداریم .

تفاوت کیس های قدیم و جدید چیست ؟

به دلیل پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن رایانه های جدید تر ارزش ریالی کیس های قدیمی هر روز کاسته می شود در صورتی که نیاز به کیس های قدیمی ندارید می توانید ان را به مجموعه های مختلف به فروش برسانید و یا اینکه آنها را ارتقا دهید مهم ترین تفاوت کیس های قدیم و جدید برتری و مزیت های بیشمار نوع جدید این سیستم از جمله , اشغال فضای کم روی میز کار , مصرف برق و انرژی کمتر , وزن کمتر و حمل و نقل آسانتر , نصب و راه اندازی آسان و طراحی زیبا و ظریف این محصول از مهم ترین ویژگی های مینی کیس ها و یا همان کیس های جدید است .

معایب مینی کیس

اما در مقایسه و تفاوت کیس های قدیم و جدید باید گفت که نوع جدید در مقایسه با کیس هاس قدیمی از قیمت بالاتری برخوردار هستند و هر چه کوچکتر باشند باید برای خرید و تأمین ان هزینه بیشتری را صرف نمود از دیگر معایب این نوع محدودیت در تغییرات است چرا ایجاد تغییر در آن پیچیده بوده و برای ارتقا شاید مجبور شوید برخی قطعات را حذف کنید همچنین این نوع کاربرد های محدود تری نسبت به نوع قدیمی داشته و به دلیل فضای کوچک هوا به طور آزادانه نمی تواند در آن گردش نماید .

با کامپیوتر قدیمی چه کنیم ؟

در صورتی که کامپیوتر قدیمی و بدون استفاده در منزل دارید درابتدا باید گفت هزینه ارتقاء آن بالاست با این حال نمی توان آن را بدون استفاده رها کرد بنابراین بهتر است که یکی از این موارد را انتخاب نمایید از جمله فروش کیس های قدیمی و یا ارتقاء آن , استفاده مجدد از آن با هزینه کم نسبت به ارتقاء کیس , تبدیل آن به کنسول بازی , تبدیل نمودن آن به سرور دوربین و یا اینکه اهدای آن به افراد نیازمند می توان بهترین انتخاب باشد . پس بدون شک نیاز مبرم به یک خریدار کامپیوتر دست دوم منصف دارید . سمساری عیدی قیمتی عالی برای کیس و کامپیوتر کارکرده و دست دوم شما پیشنهاد میکند . مطمئن باشید بالاترین قیمت را به شما میدهیم

اجزای کامیوتر قدیمی :

 • مادر بورد
 • CPU
 • POWEr
 • RAM
 • HardDVD-RAM
 • Graphic card
 • کارت صدا

قدیمی ترین کامپیوتر جهان

یکی از پر استفاده ترین و پر کاربردترین ابزارآلات امروزی کامپیوتر و رایانه است این ابزار آنچه که برای عملیات به آن داده می شود را پردازش کرده و پس از انجام عملیات بر رویش آن را به بیرون می دهد قدیمی ترین کامپیوتر جهان در قرن ۱۹ میلادی توسط فردی به نام آقای چارلز ببیج پرفسور ریاضیات ساخته شد وی نخستین ماشین بررسی اطلاعات را طراحی نمود که با گذشت زمان این ابزار نیز پیشرفته تر گردید امروزه  کامپیوترها مصارف مختلف و گوناگونی دارند از رایانه ها در مؤسسات تجاری  , مؤسسه های صنعتی , شرکت های هواپیمایی مؤسسه های علمی و بسیاری موارد دیگر مورد استفاده قرار میگیرد . هر چقدر کیس کامپیوتر  شما قدیمی هم باشد ما خریدار کامپیوتر شما هستیم . خرید ضایعات کیس کامپیوتر و مانیتور دست دوم با بالاترین پیشنهاد انجام میشود . خریدار کامپیوتر قدیمی بهتر از ما نیست چون ما بالاترین پیشنهاد را به عزیزان فروشنده میدهیم

 • قدیمی ترین کامپیوتر جهان
 • اولین کامپیوتر ایران
 • هدف از اختراع کامپیوتر چیست ؟

قدیمی ترین کامپیوتر جهان

قبل از بررسی این موضوع بدانید هر چقدر کامپیوتر شما قدیمی تر باشد خریدار کامپیوتر عیدی پیشنهاد بهتری به شما میدهد چرا که بازیافت کامپیوتر دست دوم گفتیم که قدیمی ترین کامپیوتر جهان توسط آقای چارلز ببیج پرفسور ریاضیات در قرن ۱۹ میلادی طراحی گردید اما این کامپیوتر اولین کامپیوتر الکتریکی بود و منشأ و پایه رایانه های امروزی است قدیمی ترین رایانه جهان ماشین حسابی بوده که توسط پونانیان باستان طراحی شده و  قدمت آن به ۲۰۰۰ سال قبل باز می گرددعنوان این کامپیوتر قدیمی آنتیکیترا است که یک قرن پیش در بقایای یک کشتی باستانی در مجاورت جزایر جنوبی یونان در دریای اژه کشف گردید . از قدیمیترین کامپیوترها تا جدیدترین نسل کامپیوتر را با بهترین قیمت خریداریم . خرید کامپیوتر دست دوم ما به قیمت ضایعات نیست به قیمت دست دوم است . با بهترین قیمت کامپیوتر فرسوده و قدیمی و جدید دست دوم را به ما بسپارید   و همراه ما باشید همچنان در ادامه با ۳ کامپیوتر قدیمی

۳ مورد از دیگر کامپیوترهای قدیمی جهان :

Universal Automatic Computer 1

کامپیوتر نام برده شده با با عنوان uNIVAC شناخته می شود از قدیمی ترین کامپیوتر جهان به شمار می آید این نوع نخستین کامپیوتر تجاری بوده که در آمریکا طراحی گردید و عکس کامپیوترهای معمولی اکثرا بر پایه محاسبات ریاضی کار نموده و برای ذخیره سازی و پردازش دیتا کاربرد داشت . ( اگر کامپیوتر دست دوم با این برند دارید ما خریداریم  )

Ferranti Mark 1

این نوع در سال ۱۹۸۱ میلادی و در انگلستان طراحی شد و می توان گفت نخستین کامپیوتری است که به شکل گسترده در زمینه پردازش دیتا کاربرد دارد این رایانه در زمان خود ابزاری جدید و پرکاربرد بود به طوری که قابلیت اجرای برنامه های مختلف و همچنین بازی های ویدئویی را دارا بود . ( اگر کامپیوتر دست دوم با این برند دارید ما خریداریم  )

Automatic CopPuting Enging

 این نمونه از کامپیوترهای قدیمی به اختصار ACE خوانده می شدند کامپیوترهای ACE در کشور بریتانیا و در سال ۱۹۵۰ ساخته شد این مدل می توانست اطلاعات را در حافظه خود ذخیره نماید در زمان خود یکی از سریع ترین ها بود که سرعت ۱ مگاهرتز را دارا بود . ( اگر کامپیوتر دست دوم با این برند دارید ما خریداریم  )

مدیریت  : مهدی عیدی

۰۹۱۲۰۱۶۲۸۲۶

خریدار کامپیوتر

خریدار مانیتور دست دوم

نمایشگر رایانه که با عنوان مانیور کامپیوتر نیز شناخته می شود دستگاه نمایش بوده که تصویر به وجود آمده بر روی آن نشان داده می شود این نمایشگر متشکل از صفحه نمایش , دستگاه مدار و یک محفظه می باشد این ابزار شباهت زیادی به تلویزیون دارد اما در مقایسه با تی وی باید گفت که اطلاعات گرافیکی را با رزولیشن بالاتر در صفحه نشان می دهد برای استفاده این ابزار را معمولا بر روی میز کار قرار می دهند از آنجا که خرید نمایشگر رایانه نو شاید برای برخی هزینه بر باشد و برای اینکه بخواهید در هزینه صرفه جویی کنید می توانید مانیتور دسته دوم یا استوک را خریداری نمایید .چرا که نوع آکبند آن بیشتر از دو برابر هزینه می برد .در صورتی که نیازمند  به فروش مانیتور استوک , کیس استوک , کارت گرافیکی استوک و…. هستید در اینجا بهترین خریدار کامپیوتر دست دوم و تجهیزات مخابراتی در خدمت شما عزیزان است . سمساری عیدی بالاترین پیشنهاد قیمتی کیس و مانیتور دست دوم و فرسوده و یا در حد نو  را برای شما عزیزان دارد . در ادامه  موارد زیر را بررسی میکنیم  :

 • مزایای خرید مانیتور دست دوم
 • راهنمای خرید مانیتور استوک
 • نحوه تست مانیتور استوک
 • خرید بهترین مانیتور استوک
 • خریدار مانیتور و کیس دست دوم

مزایای خرید مانیتور دست دوم

از دیدگاه خریدار کامپیوتر  دست دوم عیدی  : مانیتور استوک , مانیتور دست دوم و کارکرده است عواملی مانند افزایش قیمت در بازار به خصوص قیمت کامپیوتر و قطعات آن است درست است که این نوع نمایشگر کارکرده است اما دلیل ندارد که فکر کنید سال های زیادی از آن استفاده شده , شاید این مانیتور به مدت چند روز بیشتر استفاده نشده و در شرکت ها بدون هیچ دلیلی مرجوع شده و شرکت آن را در لیست مانیتور استوک قرار داده است  افرادی که اقدام به فروش مانیتور استوک می نمایند به دنبال خرید مانیتور با تکنولوژی به روز هستند از مزایای خرید نمایشگر رایانه دست دوم می تواند به صرفه جویی در هزینه , کیفیت و همچنین امکانات بیشتر آن می باشد همچنین نمایشگر استوک بهترین وسیله برای گیمنت و افراد علاقه مند به بازی های کامپیوتری سنگین است  .

راهنمای خرید مانیتور استوک

 • توجه به مناسب بودن صفحه نمایش با رزولیشین ( مثلا صفحات ۲۲ تا۲۴ اینچ رزولشن ۱۰۸۰ )
 • به منظور کیفیت و بالابردن عملکرد کار خرید از فروشنده معتبر
 • توجه به ابعاد و سایز
 • توجه به پورت های استفاده شده
 • اگر زاویه دید و دقت نمایش و رنگ برایتان مهم است انتخاب مانیتور مجهز به پنل ( IPS )

نکته  : ما خریدار مانیتور دست دوم در تهران هستیم . در کلیه مناطق ۲۲ گانه اگر قصد فروش مانیتور و کیست کارکرده و یا ضایعات کیس و مانیتور  دارید بالاترین پیشنهاد قیمت از طرف ما داده میشود .

نحوه تست مانیتور استوک

مانیتور دست دوم را می توان توسط روش های مختلفی تست کرد تا بدین طریق و از صحت و سلامت آن مطمئن شد

تست  پیکسل سوخته :

در این نوع روش می بایستی که تصاویری از رنگ های مختلف مانند زرد , آبی , سبز , سفید و… ساخت و پشت یر هم تصاویر را نگاه کرد در صورتی که کم رنگی و یا عدم هم خوانی رنگ در صفحه دیدید یعنی پیکسل معیوب است

تست  Spot

این نوع تست نشانگر تکه های سفید در صفحه است در این عمل بک گراند را سفید بگیرید و تصاویر را بر روی آن بررسی نمایید در صورت مشاهده تصاویر ضد و نقیض به این مفهوم است که پیکسل سوخته است .

تست نور نمایشگر :

برای تست نور نمایشگر می توان توسط Power setting یا Power Option در رابطه با تست نور عمل کرد .

خرید بهترین مانیتور استوک

بهترین مانیتور دست دوم را همراه با کیفیت در معتبر ترین برند ها اعم از دل , اچ پی , سامسونگ , ال جی , لنئو و… با ظاهری تمیز و در حد نو همراه با  قیمتی مناسب را از ما بخواهید این نمایشگر ها در برند های مختلف و صفحات ۲۰ اینچ تا ۲۳ اینچ و ۲۴ اینچ و بزرگ تر بوده به علاوه در پنل های IPS , TN و MVA ارائه می شوند تمامی مانیتور ها دارای ضمانت و اصالت کالا بوده و تا هفت روز مهلت تست دارند برای خرید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید .

خریدار مانیتور و کیس دست دوم

در هر برند قدیمی و جدید اگر کیس و مانیتور دست دوم ، در حد نو یا فرسوده دارید دیگر نگران قیمت ضایعات کامپیوتر خود نباشید . سمساری عیدی بدون اینکه به قیمت کیلویی فکر کن یا شما عزیزان را به فروش با قمیت فرسوده دعوت کند ، بهترین قیمت پیشنهادی را به عنوان یک خریدار کامپیوتر دست دوم برای شما  فروشندگان عزیز در نظر خواهد داشت

مدیریت  : مهدی عیدی

۰۹۱۲۰۱۶۲۸۲۶

کامپیوتر دست دوم را به چه کسی بفروشیم  ؟

بدون شک در اولین نگاه به کیس کامپیوتر قدیمی و فرسوده خود دنبال خریدار ضایعات کامپیوتر هستید . سمساری عیدی به شما پیشنهاد بهتری دارد . صنف ما به گونه ایست که خرید کامپیوتر با قیمت دست دوم برایمان بصرفه است . نیازی نیست شما قیمت ضایعات کیس و مانیتور را استعلام کنید . در اینجا پیشنهادی به شما میدهیم که بتوانید با هزینه فروش کامپیوتر دست دوم به فکر خرید کامپیوتر نیز باشید . کیس و کامپیوتر ضایعات ، کارکرده سالم ، کامپیوتر معیوب و کامپیوتر در حد نو خود را به خریدار کامپیوتر عیدی بسپارید

خریدار کامپیوتر

هدف از اختراع کامپیوترها که امروزه پر کاربردترین تجهیزات محسوب می شود  سهولت در انجام دادن محاسبات پیچیده و دستیابی و ارزیابی اطلاعات پیچیده و زیاد می باشد این رایانه ها می توانند اطلاعات را در خود ذخیره و منظم نموده و با سرعت عمل بالا محاسبات را انجام دهند .

اولین کامپیوتر ایران

پس از اشاره به قدیمی ترین کامپیوتر جهان بد نیست اشاره به اولین کامپیوتر وارد شده به کشور داشته باشیم نخستین کامپیوتر در سال ۱۳۴۱ به کشور ما ایران وارد  شد بنابراین می توان ادعا نمود که ورود کامپیوتر به کشور تقریبا ۱۰ سال پس از ظهور این تکنولوژی در کشور های صنعتی می باشد اما توسعه آن به شکل آکادمیک از سال ۱۳۵۰ در تعدادی از دانشگاه ها شروع و تا سال ۱۳۶۰ ادامه پیدا نمود .

پرینتر دست دوم

خرید پرینتر دست دوم نیز در کنار کیس و کامپیوتر دست دوم توسط سمساری عیدی انجام میگردد . کامپیوتر و رایانه امروزه یکی از مهم ترین و پر کاربردترین تجهیزات محسوب شده و به جرأت می توان گفت که در اکثر خانه ها و کلیه مؤسسات , مدارس , کالج ها و…. بسیار کاربرد دارد چرا که این وسیله از ویژگی ها همه کاربردی بودن برخوردار است رایانه ها از قطعات مختلفی ساخته شده اند که از جمله تجهیزات آنها می توان به پرینتر یا چاپ گر اشاره نمود این ابزار متن یا تصویر ایجاد شده به وسیله رایانه را بر روی کاغذ به چاپ می رساند انواع پرینترها شامل ماتریس سوزنی , چاپگر لیزری , جوهر افشان تماسی و غیر تماسی می باشد برای صرفه جویی در خرید این ابزار می توان پرینتر دست دوم و کارکرده را با قیمت مناسب خریداری نمود .

 • نکات مهم در خرید پرینتر دست دوم
 • نحوه صحیح نگهداری از دستگاه پرینتر
 • اهمیت استفاده از پرینتر دست دوم
 • فروش انواع پرینتر استوک سالم

نکات مهم در خرید پرینتر دست دوم

استفاده از پرینتر دست دوم و کارکرده  می تواند هم مقرون به صرفه باشد و شما را از متحمل شدن هزینه چند برابری برای  پرینتر نو باز دارد اما برای خرید این ابزار نمی توان به هر فروشنده و یا هر سایتی مراجعه نمود قبل از اینکه اقدام به خرید پرینتر کارکرده نمایید آن را تست نموده تا بدین طریق تصویر چاپ شده توسط این ابزار تونر ریزی شده نباشد به علاوه پرینتر نباید که کاغذ ها را جمع نماید نکته دیگر توجه به مارک و برند تولید کننده است از دیگر فاکتورهای مهم می توان به سرعت چاپ , ظرفیت کاغذ ها در چاپ گر و امکانات شبکه پرینتر اشاره نمود که باید به آن توجه شود.

نحوه صحیح از نگهداری دستگاه پرینتر

دستگاه چاپگر مانند هر وسیله دیگری نیاز به مراقبت صحیح دارد برای نگهداری از آن باید چند نکته را رعایت نمود مثلا استفاده از کاغذ استاندارد به منظور عدم گیر کردن آن درون دستگاه ؛ تمیز نمودن کاتریج پس از یک ماه کارکرد ؛ در صورت عدم نیاز آن را برق بکشید هم اینکه هنگام تمیزی کاتریج از آن به خوبی محافظت کنید زیرا کوچکترین ضربه موجب آسیب رساندن به آن می شود .

اهمیت استفاده از پرینتر دست دوم

امروزه با توجه به تورم و بالا رفتن قیمت ها خرید اجناس کارکرده اما سالم به صرفه تر می باشد در هر محصولی قیمت نو آن کالا چند برابری قیمت جنس کارکرده می باشد از مهم ترین مزایا و ویژگی های خرید و استفاده از پرینتر دست دوم می توان به مقرون به صرفه بودن ؛ کاهش در هزینه ها اشاره نمود به طور کلی دستگاه های استوک همان دستگاه های کارکرده با قیمت مناسب بوده که از لحاظ کیفیت با نوع آکبند آن فاصله کمی دارد .

فروش انواع پرینتر استوک سالم

انواع پرینتر دست دوم را با برندهای مختلف کونیکا , کیوسرا , زیراکس , ریکی , کانن و… را با مناسب ترین قیمت ها از ما بخواهید این دستگاه انواع مختلفی داشته که از لحاظ مکالنیسم چاپ در انواع سیاه و سفید , رنگی , جوهر افشان , چند کاره , سه بعدی , سوزنی , خطی و…. تولید می شوند قبل از اقدام به خرید بررسی های لازم را انجام داده تا بدانید که چه توقعی از این دستگاه دارید .در تعیین قیمت این محصول برند تولید کننده و مدل این ابزار تأثیر گذار هستند .

خریدار کابینت فلزی دست دوم

خریدار کابینت فلزی دست دوم

خریدار کابینت فلزی دست دوم

برای جایگزین کردن کابینت فلزی دست دوم با کابینت های چوبی نیازی به فروش ضایعات کابینت ندارید . ما یک خریدار کابینت فلزی هستیم و با بهترین قیمت کابینت فلزی دست دوم و فرسوده منزل شما را خریداریم . همچنین کابینت های دست دوم محیط کاری اداری  و کلیه صنف های تجاری را ا قیمت دست دوم میخریم  . در صورتی که کابینت فلزی شما زیاد دفورمه نشده باشد  و پوسیده نباشد بهترین قمیت دست دوم و در صورت فرسوده شدن با بهترین قیمت ضایعات از شمامیخریم . چنانچه قصد فروش کابینت آشپزخانه از جنس فلز دارید و یا کابینت های فلزی دست دوم که درب چوبی دارند اما بدنه فلزی هستند به فکر ضایعات آن نباشید و قیمت دست دوم بفروشید . همراه ما باشید

۰۹۱۲۰۱۶۲۸۲۶⁩

⁦۰۹۱۲۹۵۷۳۸۸۴

نکات مهم در فروش کابینت فلزی دست دوم

اگر دنبال خریدار کابینت فلزی هستید آنچه که از بابت اعتماد سازی مهم است انتخاب شخصی که وبسایت رسمی دارد در اولویت است . اما تنها داشتن سایت خریدار کافی نیست . بسیاری افراد سودجو هستند که سایت را ابزار مناسبی برای سو استفاده میداند و قیمت کابینت دست دوم شما را زیر قیمت ضایعات مطرح میکند . ازین جهت ما برای اعتماد کامل سعی میکنیم به جای اینکه از قمیت ضایعات کابینت فلزی صحبت کنیم یک قیمت توافقی دست دوم که بالاتر از ضایعات کابینت است مطرح میکنیم و با شما به توافق میرسیم . اما بهر حال نکاتی هستند که در  خرید کابینت فلزی باید آنها را در نظر گرفت  . مثلا  :

کدام کابینت قیمت دست دوم دارد ؟

خب این مسئله مهمی است . اگر کابینت شما شرایط دست دوم را نداشته باشد نمیتوانیم جدا از قیمت ضایعات کابینت صحبتی داشته باشیم  . و چه زمانی کابینت شما حکم فرسوده و ضایعاتی را دارد  ؟

 • دفورمگی زیاد کابینت که قابل برگشت نیست نشان از فرسوده بودن کابینت است
 • سوراخ شدن بدنه یا کف کابینت با سوراخ ها بزرگ نیز خریدار کابینت فلزی را در خرید آن دچار مشکل میکند

کدام مشکلات کابینت در دست دوم بودن مهم نیست ؟

خرید دست دوم همانطور که از ضمیرش پیداست با کالایی روبرو هستیم که کارکرده و آسیب هایی دارد . این آسیب ها گاه میتوانند بسیار عمیق باشند که کالا را فرسوده قلمداد کند و میتواند خفیف و ناچیز باشد . در موارد زیر ما قیمت کابینت دست دوم را لحاظ میکنیم  و کاری به ضایعات نداریم  :

 • پوسیدگی کابینت از درب چوب باشد و بدنه فلزی سالم باشد
 • دوفورمگی کابینت  دست دوم طوری نباشد که درب ها باز و بسته نشوند
 • رنگ پریدگی کابینت مسئله مهمی نیست و در فروش کابینت زیاد به آن توجه نکنید
 • ناقص بودن کابین ها مهم نیست و تنها کافیست یونیت هایی که قصد فروش داردی سالم باشند .

خرید ضایعات کابینت فلزی

کمتر زمانی پیش می آید که کابینت فلزی مشتری را با قیمت ضایعات برداریم . در واقع مشکلاتی در کابینت ها همیشه دیده میشود که با کمی ریگلاژ و مرتب کردن در منزل حل میشود و میتوان ا آن استفاده کرد  ( بجز پوسیدگی و پارگی کابینت که راه حلی جز خرید با قیمت ضایعات نیست  ) اما در هر حال اگر کار به جایی رسید که قیمت ضایعات کابینت فلزی شما قرار است محسوب شود بر اساس متریالی که در آن بکار برده شده است که طبیعتا آهن است ، کابین ها را از شما خریداریم .

نقاط تحت پوشش خرید کابینت

کابینت های فلزی آشپزخانه شما را در مناطق ۱ تا ۲۲ تهران خریداریم . ما کلیه نقاط تهران بزرگ را پوشش میدهیم و تا هر چقدر تعداد کابینت دارید میتوانید به ما بسپارید . در کنار کابینت دست دوم هر کالای دست دوم فلزی که دارید را با قیمت روز و بلکه بیشتر از شما خریدار هستیم . قیمت بیشتر یک شعار نیست . ما بیشتر کالاهای خریداری شده را مجددا برای استفاده دوباره به مشتریان میفروشیم . بنابرین از کابینت فلزی گرفته تا اجاق گاز و ماشین لباسشویی و هر کالای و ضایعات فلزی که دارید را سمساری عیدی با قیمتی عالی خریدار است

خرید کابینت فلزی درب چوبی

ما کابینت چوبی خرید نداریم و مشتریان عزیز ازین نکته آگاه باشند

اما اگر کابینت دست دوم شما با بدنه فلزی و درب چوبی باشد میخریم . بهترین قیمت برای  کالای شما عزیزان در نظر گرفته میشود و تسویه در محل و کاملا نقدی انجام میگردد   . اعزام سریع نیرو به محل شما در همان روز  و خرید سریع در محل در اولویت کار ماست . بنابراین کابینت فلزی دست دوم خود را به جای دیگری نسپارید

خریدار پکیج دیواری

خریدار پکیج دیواری دست دوم

خرید وسایل دست دوم هزینه کمتری برای خریدار متقبل می شود سالهاست که خرید و فروش لوازم کارکرده توانسته بسیاری از نیازهای مردم کم در آمد را برطرف کند این موضوع به این بستگی دارد که افراد می خواهند میزان کمتری پول بابت خرید لوازم مورد نیاز خود پرداخت کنند گاهی افرادی هستند که به دلیل جابجایی یا نیاز مالی یا خریدن پکیج های  جدیدتر و مدرنتر قصد فروش پکیج دیواری دست دوم و قدیمی خود را دارند با اینکه پکیج قدیمی تر زیاد استفاده نشده است اما تصمیم به تعویض آن را دارند باید بگوییم این نوع وسایل هنوز هم ارزش استفاده را دارند  و می توان با اندکی هزینه بابت تغییر و تعمیر آن دوباره این کالا را به یک کالای مصرفی تبدیل کرد . اگر دنبال خریدار پکیج دیواری دست دوم هستید سمساری خلیج بهترین خریدار شماست . با ما باشید

خریدار پکیج دست دوم

ما با سال ها تجربه کاری خریدار هر نوع شوفاژرادیاتور و پکیج قدیمی شما را داریم اگر به هر دلیل قصد فروش کالای کارکرده و دست دوم خود را دارید با ما در تماس باشید ما کالای شما را با بالاترین قیمت روز در صورت رضایتمندی هر دو طرف معامله از شما خریداری خواهیم کرد

کالای استوک چیست ؟

منظور از کالای دست دوم این نیست که وسایلی دور ریز باشند به هر وسایلی که بدون استفاده در گوشه خانه ، حیاط یا انباری مانده باشد استوک گفته می شود و یک دوره توسط نفر اول استفاده شده باشد این کار مانع از تبدیل شدن کالا به ضایعات و اشیای غیر مصرفی می شود از طرفی صرفه جویی در هزینه برای خرید کالای جدید می شود خرید پکیج دست دوم می تواند مزایای متعددی داشته باشد

مزایای استفاده از کالای دست دوم

 • کاهش هزینه های خرید
 • یافتن برندهای خوب در بین انواع لوازم
 • کیفیت بالای محصول
 • کاهش بازیافت و زباله

کاهش هزینه ها در خرید لوازم دست دوم می تواند قدرت خرید را بالا ببرد و همچنین مبلغی برای افرادی که در آمد کمتری دارند باقی خواهد ماند برای خرید لوازمی مانند پکیج دیواری می توان به سمساری های معتبر مراجعه کرد و با انواع برندهای آنها بیشتر آشنا شد گاهی کالاهایی هستند که کیفیت آنها بسیار بالاست اما به علت شکل خیلی ناچیزی به فروش رسیده اند می توان با هزینه تعمیر بسیار پایینی آنها را به کالایی کاربردی  و مصرفی تبدیل کرد  اگر شما هم تصمیم به فروش انواع پکیج دیواری دست دوم خود هستید با سایت ما در تماس باشید افراد مهاجری هستند که برای نیاز موقطی خود یا به علت ناتوانی در خرید کالای نو به ما مراجعه می کنند شما می توانید کالای خود را بدون دورریزی تبدیل به یک کالای مفید  و قابل استفاده کنید

قیمت پکیج کارکرده

خرید و فروش لوازم استوک از جمله پکیج دیواری دست دوم امروزه به نوعی شغل برای افراد کم در آمد تبدیل شده است بهتر است شما هم در رسیدن انها بدست افراد نیازمند سهیم باشید اگر وسایلی را درکناری بلا استفاده گذاشته اید بهتر است ما کالای شما را بابالاترین قیمت روز از شما خریداری می کنیم  البته قیمت پکیج ها به نوع استفاده  و مدت کارکرد آن ،  تعداد تعمیر شدن ، سالم بودن یا نبودن قطعات یا پره ها ، سالم بودن مخزت و بدنه ، میزان پوسیدگی بازدهی و برند کالا و میزان عمر مفید آنها بستگی دارد

خریدار موتورخانه در تهران
تعمیرکار یخچال

سمساریهای تهران

لیست سمساریهای تهران

سمساری خلیج خریدار ضایعات و لوازم دست دوم شماست . خریدار  لوازم موتورخانه از جمله مشعل موتورخانه ، دیگ چدنی  ، پمپ آب سیرکولاتور ،  ، لوازم گرمایشی و سرمایش دست دوم منزل از جمله  شوفاژ رادیاتور دست دوم ، یخچال دست دوم ، کولر آبی دست دوم ، کولر گازی دست دوم و بخاری دست دوم  ،  خریدار لوازم دیجیتال دست دوم اعم از  تلویزیون دست دوم  و کامپیوتر دست دوم ، خریدار لوازم دست دوم آشپزخانه اعم از اجاق گاز دست دوم ،  سینک دست دوم  ، ماشین لباسشویی دست دوم سماور دست دوم و سایر لوازم آشپزخانه  از جمله و همچنین  کابینت فلزی دست دوم ،  خریدار لوازم دکوراسیون از جمله  فرش دست دوم ، مبل دست دوم  ، تختخواب فلزی دست دوم  ، خریدار ضایعات آلومینیوم ، مس ، چدن ، خرده ریز انبار ، سیم و کابل و کلیه ضایعات فلزی دیگر  . با لیست سمساریهای تهران همراه ما باشید

سمساریهای شمال تهران

سمساری در تجریش

سمساری در ازگل

سمساری در اقدسیه

سمساری در زعفرانیه

سمساری در شهرک نفت

سمساری در چیذر

سمساری در دارآباد

سمساری در ولنجک

سمساری در جوزستان

سمساری در امام زاده قاسم

سمساری در  شهرک محلاتی

سمساری در  فرمانیه

سمساری در  فرشته

سمساری در  قیطریه

سمساری در  جماران

سمساری در  آجودانیه

سمساری در  سوهانک

سمساری در  محمودیه

سمساری در  دزاشیب

سمساری در  کاشانک

سمساری در  باغ فردوس

سمساری در  الهیه

سمساری در  کامرانیه

سمساری در  نیاوران

سمساریهای غرب تهران

سمساری در  پونک

سمساری در  صادقیه

سمساری در  ستارخان

سمساری در  جنت آباد

سمساری در  شهر زیبا

سمساری در  شهران

سمساری در  طرشت

سمساری در  گیشا

سمساری در  چیتگر

سمساری در  شهرک اکباتان

سمساری در  تهرانسر

سمساری در  آزادی

سمساری در  وردآورد

سمساری در  حصارک

سمساری در  کن

تفاوت آلومینیوم خشک و نرم

تفاوت آلومینیوم خشک و نرم چیست

تفاوت آلومینیوم خشک و نرم

تفاوت آلومینیوم خشک و نرم

در خرید و فروش ضایعات سوالی که  بیشتر درباره ضایعات آلومینیوم  پرسیده میشوند این است که تفاوت آلومینیوم خشک و نرم چیست   ؟ برای خرید و فروش ضایعات این اهمیت بالایی دارد که بفهمیم آلومینیوم خشک خریداری میکنیم یا نرم . از جسته و  کاربرد آلومینیوم میتوانیم به سادگی بفهمیم که خشک است یا نرم .  در واقع ریخته گری آلومینیوم  برای قالب بندی و پرداخت  دو نوع قالب خشک و نرم انجام میشود .  نکته ای که  قبل از تفاوت آلومینیوم خشک و نرم باید بدانید این است که بهترین نوع آلومینیوم ، آلومینیوم نرم است  که به دلیل کاهش ناخالصی ها در ساختار شیمیایی آلیاژ کیفیت آلومینیوم برقرار است و طبیعتا گران تر از آلومینیوم خشک است .   البته ما  از بعد دسته بندی ضایعات آلومینیوم بهتر است چند  نوع بیشتر   دسته بندی ضایعات آلومینیوم  داشته باشیم  که در بازار اینگونه نام برده میشوند  :  آلومینیوم ظرفی ، پروفیل شاخه قوطی رانی ، زینک ، رینگ آلومینیومی ، پیستون  ،  رادیاتوریهای آلومینیومی ، سرسیلندر ، ضایعات سفاله آلومینیوم  خشک و همچنین سفاله آلومینیوم نرم تقسیم میشوند  .  اما دسته بندی اصلی ما دو دسته نرم و خشک است . همراه خلیج باشید با فرق آلومینیوم خشک و نرم

خریدار ضایعات آلومینیوم

ضایعات آلومینیوم نرم  کدامند ؟

مهمترین تفاوت آلومینیوم خشک و نرم نوع سازه و فرآورده های این دو آلیاژ است که هر دو بر پایه آلومینیوم میباشند . ضایعات نرم در مصنوعاتی  ریخته گری میشود که تحت فشار بالا ، ضربات و نیاز به مقاومت به خستگی بالا نیستند . مانند  :

 •  ضایعات سیم و کابل آلومینیومی
 • ضایعات قوطی و پروفیل  و شاخه های آلومینیومی
 • ضایعات آلومینیوم ظروفی مانند ظرف رانی  و سایر نوشیدنیها

نکته : از مهمترین ضایعات آلومینیوم نرم ضایعات سفاله آلومینیوم های نرم است که در ماشین کاری دور ریز میشوند

ضایعات آلومینیوم خشک کدامند   ؟

همانطور که اشاره شد ضایعات آلومینیوم نرم تحت فشار بالا  ، دمای بالا و تنش های مداوم نیستند . از این رو برای  ساخت یک سری از قطعات  از آلومینیوم خشک استفاده میشود . مواردی مانند :

 • ضایعات سرسیلندر
 • ضایعات قالب های زیره کفش ، اسباب بازی و سایر قالبهای تزریق پلاستیک
 • ضایعات پیستون های آلومینیومی
 • ضایعات رینگ

نکته : سفاله آلومینیوم خشک نیز از  ماشین کاری قطعات آلومینیوم خشک  به دست می آید که در ماشین کاری تراشکاری و فرز سی ان سی پرداخت میشوند .

تفاوت آلومینیوم خشک و نرم

با توجه به سازه های بالا میتوانیم متوجه شویم که فرق آلومینیوم خشک و نرم چیست . در واقع این نوع آلیاژها به توجه به پرداخت نهایی باید تفکیک شوند .

 • آلومینیوم نرم انعطاف پذیری  است اما آلومینیوم خشک نمیتواند انعطاف داشته باشد
 • آلومینیوم خشک  در ساخت قالبها و پیستون ها میتواند تحت فشار بالا ، دمای بالا و تنش ها دقت ابعادی را حفظ کند اما آلومینیوم نرم با خوردگی و فرسایش همراه است
 • ضایعات آلومینیوم نرم گرانتر از آلومینیوم خشک میباشد
 • ماشین کاری آلومینیوم نرم با سطح براقتری نسبت به آلومینیوم خشک همراه میباشد
تعمیرکار تردمیل

تعمیرکار تردمیل

تعمیرکار تردمیل

تعمیرکار تردمیل

تردمیل از جمله وسایلی است که بیشتر مردم در منازل هم از آن استفاده می کنند و در هر مواقعی می تواند آسیب دیده  و خراب شود عیب یابی و تعمیر آن توسط تکنیسین می تواند هزینه بر باشد اگر در این کار تجربه دارید می توان خود در خانه به تعمیر آنها پرداخت و اگر هیچ تجربه ای ندارید بهتر است آن را به افراد مجرب سپرد زیرا کار با وسایل برقی خطراتی جبران ناپذیر به همراه خواهد داشت اگر دستگاه شما هم دچار ایراداتی شده است و آن را کنار گذاشته اید با تعمیرکارتردمیل تماس بگیرید . همراه تعمیرکاران سیار خلیج باشید با تعمیرکار تردمیل در تهران

تعمیرکار کولر رزرو کن

علت روشن نشدن ترمیل چیست ؟

 • پریز برق را بررسی کنید
 • دوشاخه و سیم برق را با اهم متر تست کنید
 • از سالم بودن تمامی اتصالات مطمئن شوید
 • کلید ON   و OF را برسی کنید
 • برد را تست کنید و مطمئن شوید که چراغ های روی آن روشن است
 • مانیتور را روشن کنید
 • کلید ایمنی را درجای خود قرار دهید تا برد روشن شود

علت سر و صدای غیر عادی در دستگاه

با اینکه عوامل متعددی می توان برای این کار وجود داشته باشد اما ما به شما پیشنهاد می کنیم تسمه  و نوار نقاله تردمیل را روغن کاری کنید ممکن است آنها سفت شده  و ایجاد صدا و لرزش کنند روش دیگر اینکه یک زیرانداز در زیر دستگاه قرار دهید که مانع از سر و صدا گردد اگر تسمه زیر دستگاه شل شود دچار لیز خوردگی می شود  و به یک سمت کشیده خواهد شد در چنین شرایطی صدای غیرعادی به گوش می رسد که ترمیم  و تعویض آن مشکل نیست اگر تسمه دوسال کارکرده باشد نیاز به تعمیر دارد اما اگر ۵ سال عمر کرده باشد باید تعویض گردد بهتر است برای اینکار از تعمیرکارتردمیل راهنمایی بگیرید .

نمایش کلید روی صفحه مانیتور نشانه چیست ؟

اگر روی صفحه نمایش اعداد دیده نمی شود مانند E0 یا کلید را نشان می دهد ممکن است کلید آهن ربایی در جای خود قرار نگرفته باشد آن را در جای خود قرار دهید

چرا پس از زدن دکمه استارت E یا   E1ظاهر می شوند؟

تردمیل را از برق بکشید و پس از چند ثانیه دوباره به برق متصل کنید اگر مشکل برطرف نشد سوکت ها ی برد و سیم های پایین تردمیل را بررسی کنید ممکن است شل باشند سپس با زدن دکمه استارت دستگاه راروشن کنید

علت نمایش E2 روی مانیتور تردمیل چیست ؟

این از بیشترین سوالاتی است که اغلب مصرف کننده ها با آن روبرو می شوند علت می تواند از برد پاور باشد در غیر این صورت مشکل از موتور می باشد موتور از مهمترین قطعات دستگاه است که برای تعمیرباید بدست تعمیرکارتردمیل سپرده شود

چرا تردمیل خود به خود خاموش روشن می شود ؟

کابل برق را بررسی کنید و مطمئن شوید که متصل است فیوز کنتور نباید از ۲۰ امپر پایین تر باشد اگر پس از بررسی باز هم مشکل ایجاد شد تسمه ترمیل دچار اصطکاک شده و اگر ان هم سالم بود ایراد از موتور خواهد بود

علت اتصال برق به بدنه ترمیل چیست؟

اگر الیاف کربن که در زیر تسمه تردمیل وجود دارد دچار خوردگی شده باشد می تواند باعث اتصال برق به بدنه شود آن را بررسی کنید اگر سالم بود مشکل از برد یا موتور دستگاه می باشد که برای تعمیر نیاز به تخصص و تجربه دارد .

عدم نمایش ضربان قلب روی مانیتور چیست ؟

 • از قرار گرفتن کف دست خود به مدت ۲۰ ثانیه بر روی دسته دستگاه اطمینان داشته باشید
 • اگر دستگاه الکتریسیته ساکن باشد باعث خراب شدن مدار الکتریکی خواهد شد و نشان ضربان قلب را نمایش نمی دهد
 • از اتصال سیم های نشان دهنده ضربان قلب مطمئن شوید

علت گیرکردن تردمیل روی حالت شیب چیست ؟

ار ایین حالت دستگاه را برای چند دقیقه از برق بکشید و دوباره وصل کنید ممکن است با این کار به حالت اولیه خود بازگردد در غیر این صورت با نمایش E6،  E7  همچنان روی صفحه می ماند در این شرایط ممکن است موتور شیب آسیب دیده باشد و نیاز به تعمیر دارد .

خریدار ضایعات  آلومینیوم و مس در تهران

موفق و پیروز باشید

خدمات سیار امداد خلیج

تعمیرکار بخاری و شومینه

تعمیرکار بخاری و شومینه

تعمیرکار بخاری و شومینه

تعمیرکار بخاری و شومینه

بخاری از جمله وسایل گرمایشی هر مکانی است که اگر با کیفیت کار نکند حتما دچار خرابی هایی شده  و نیاز به تعمیردارد بخاری ها از قطعات مختلفی تشکیل شده اند و برای سرویس دهی خوب باید تمامی اجزای سالم باشند گاهی همانند هر وسیله دیگری دچار ایرادهایی می شوند که اگر نتوانید آنها را تعمیر کنید علاوه برتلف کردن وقت ارزشمند هزینه زیادی هم  برخی از تعمیرکاران برای شما در نظر خواهند گرفت تقریبا تمامی اجزای بخاری گازی  و شومینه در سیستم گرما دهی شبیه هم هستند در ادامه تعمیرکار بخاری گازی  و شومینه چند روش عیب یابی و تعمیراین وسیله را به شما آموزش می دهد . تعمیرکاران سیار امداد خلیج در خدمت شماست . همراه ما باشید با بهترین قمیت تعمیر سیار بخاری و شومینه

تعمیرکار کولر رزرو کن

اجزای تشکیل دهنده بخاری

 • بدنه رویی
 • مشعل
 • شمعک
 • جرقه زن
 • کوره
 • ترموکوبل
 • دودکش

علت بوی گاز پس از روشن کردن بخاری چیست ؟

گاهی در هنگام کارکردن بخاری همراه با گرما بوی گاز به مشام می رسد به چند دلیل می تواند این کار ایجاد شود

 • عدم کلاهک بر روی دودکش : همیشه باید یک کلاهک برای برخورداری از ایمنی روی دودکش نصب کرد کلاهک باعث می شود هنگام وزش باد بوی مونوکسید کربن به داخل بخاری برنگردد
 • دودکش مناسب : لوله بخاری باید سایز لوله بخاری کارشده در ساختمان باشد
 • ارتفاع لوله بخاری : دودکش نصب شده در پشت بام باید استاندارد باشد اگر ارتفاع مناسبی نداشته باشد بوی گاز به داخل ساختمان منتشر خواهد شد

دلیل نشت بوی گاز خام از بخاری چیست

گاهی در صورت روشن بودن بوی گاز خام از بخاری احساس می شود ممکن است علت این کار نشت گاز از رابط های بین شیر کنترل و مشعل باشد برای اطمینان با مقداری کف آنها را تست کنید در صورت بیرون زدن حباب از کف صابون رابط ها را سفت کنید

علت بوی گاز خام از بخاری در هنگام کار

دلیل این کار می تواند تنظیم نبودن شعله شمعک ها باشد اینکار باعث خاموش شدن یکی از شعله ها می شود  و بوی حاصل از خاموش بودن شمعک به داخل ساختمان منتشر می شود یکی دیگر از دلایلی که می تواند باعث انتشار بوی گاز خام شود انسداد سوراخ ها و کثیف بودن آنها باشد با تمیز کردن آن می توان مشکل را رفع کرد در صورتی که برای انجام کار نیاز به راهنمایی داشتید از تعمیرکار بخاری و شومینه  کمک بگیرید .

علت کم بودن شعله شمعک چیست ؟

اگر از میزان فشار گاز اطمینان دارید مشکل از گرفتگی فیلتر است با جداکردن کاور روی شیر کنترل فیلتر را تعویض کنید

چرا شعله بخاری ناگهان خاموش می شود ؟

در شرایط تنظیم نبودن شمعک شعله کم می شود به همین علت سر ترموکوبل با قرار نگرفتن در داخل شعله گرم نمی شود و هسته بوبین توسط فنرمسیرگاز را مسدود می کند

چرا با وجود باز بودن گازشعله روشن نمی شود ؟

گاهی شمعک را روی حالت باز قرار می دهید اما باز شعله روشن نمی شود علت چیست ؟ علت مسدود بودن ورودی مشعل است شیر گاز را ببندید و ورودی مشعل را بررسی کنید و مسدود کننده را خارج سازید علت دیگر می تواند خارج شدن نازل به علت ایجاد ضربه از جای خود باشد به همین دلیل گاز به مشعل نمیرسد با تنظیم ژیگلور می توانید مشکل را برطرف کنید

متاسفانه هر ساله شاهد از دست دادن عزیزانی هستیم که به علت خراب بودن بخاری گازی و شومینه دچار مرگ می شوند بهتر است قبل از نصب بخاری یک بار آن را چک کنید  و از سالم بودن بخاری و مسدود نبودن دودکش اطمینان حاصل کنید و اگر در زمینه تعمیر تجربه ای ندارید حتما با تعمیرکار بخاری و شومینه تماس بگیرید .

ما خریدار ضایعات شما هستیم
تعمیرکار ماشین لباسشویی

تعمیرکار ماشین لباسشویی

تعمیرکار ماشین لباسشویی

تعمیرکارماشین لباسشویی

ماشینهای لباسشویی از وسایل بسیارضروری و کاربردی در هر خانه ای می باشند که با برق و فرایندی الکترونیکی کار می کند که با اتصال به شیر آب خانگی و برق ساختمان نیز شروع به کار می کند روش کار آن هم با کمک دکمه هایی که در جلوی دستگاه طراحی شده اند کار خود را به صورت اتوماتیک  شروع و به پایان می رسانند ماشینهای لباسشویی در اندازه های مختلف و همچنین عمل کردهای گوناگون ساخته شده اند اما در صورت عدم مواظبت یا استفاده طولانی مدت دچار فرسودگی قطعات می گردند که هر کدام توسط تعمیرکار ماشین لباسشویی قابل تعمیر و تعویض می باشند خدمات سیار امداد خلیج شما را همراهی میکند با تعمیر سیار ماشین لباسشوی در تهران و شهرستان ها

تعمیرکار چیلر رزرو کن

علت روشن نشدن ماشین لباسشویی

گاهی در زمانی که نیاز به شستن لباس دارید بعد از انجام مراحل اولیه شستشو که لباس و تعیین مقدار پودر را انجام می دهید با فشردن دکمه روشن ماشین لباسشویی متوجه روشن نشدن ماشین خواهید شد به نظر می رسد که اصلا برق داخل سیستم وارد نمی شود در این زمان احتمال برخی عوامل به فکر شما می رسد که هر یک می تواند عامل عدم برق در ماشین شود

رفع عیب

 • ابتدا پریز را بررسی کنید ممکن است خراب شده و باعث عدم برق رسانی به دستگاه شود اگر مشکل از پریز نبود دو شاخه  و سیم رابط را به دقت بررسی کنید و از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید برای این کاراز ولت متر کمک بگیرید
 • پس از کشیدن دوشاخه از برق سیم ها را از محل ترمینال تا کلید اصلی تست کنید
 • با استفاده از اهم متر کلید را برسی کنید ممکن است نارسایی برق از خراب بودن کلید باشد برای تعمیر کلید پس از باز کردن صفحه کنتاکت های تایمر را بررسی کرده وسیم قطع شده را شناسایی و تعمیر کنید دوباره صفحه را ببندید و کلید را تست کنید بهتر است در ااین زمینه از تعمیرکار کاشین لباسشویی کمک بگیرید اگر مشکل از کلید نبود
 • رابط های میکروسوئیچ را بررسی کنید چند سیم از میکروسوییچ به طرف درب ماشین لباسشویی رفته و برگشت خورده بوسیله اهم متر آنها را تست کنید در صورت سالم بودن عقربه ها منحرف شده و در غیر این صورت میکروسوئیچ را جدا کرده و دوباره با اهم متر تست کنید با تست میکروسوئیچ متوجه می شوید که قطعه سالم است یا نه اگر سالم بود فقط کافیست سیم ها را تعویض کرد و دوباره آنها را سر جای خود قرار دهید
 • کنترل دریچه آب ورودی و میزان آب داخل لباسشویی برعهده هیدرواستات است در شرایطی که این قطعه معیوب شود تایمر به درستی عمل نمی کند تعمیر وسایل برقی کاری بسیار تخصصی است که نیاز به مهارت و فوت و فن دارد اگر در تعمیر و تعویض قطعات تجربه کافی را ندارید با سایت تعمیر کاران در ارتباط باشید متخصصان و کارشناسان ما با سالها تجربه کاری و داشتن حرفه در کار شما را راهنمایی خواهند کرد

علت نشت آب از لباسشویی چیست ؟

 • از شایعترین مشکلات در لباسشویی نشت آب است
 • اگر در هنگامی که ماشین روشن است ودر هنگام آبکشی لباس مشاهده می کنید که آب مخزن خالی می شود می تواند دلایل مختلفی داشته باشد درپوش یا پنل پشت ماشین را باز کنید و لباسشویی را روشن کنید تا محل نشتی را پیدا کنید مشکل می تواند از سوراخ بودن یا در رفتن شلنگ تخلیه از جایگاه خود باشد آنرا بررسی کنید در صورت خراب بودن شلنگ آن را تعویض کنید علت نشتی می تواند از ترکیدگی پا پودری ، معیوب شدن واتر پمپ  یا …باشد .برای انجام صحیح تر کار راهنمایی های تعمیرکار ماشین لباسشویی راهنمایی بگیرید ما در تمام ساعات روز پاسخگوی سوالات شما همشهریان عزیز خواهیم بود.

علت روشن نشدن موتورلباسشویی بعد از آب گیری

 • خازن راه انداز خراب است
 • معیوب بودن یاتاقان ها
 • خراب شدن بلبرینگ ها
 • سوختن سیم کشی رابط موتور

علت سرو صدای زیاد ماشین لباسشویی به ۶ دلیل

 1. شکسته شدن سه نظام درام
 2. خراب شدن بلبرینگ ها
 3. خارج شدن لاستیک دور درب
 4. معیوب بودن تسمه
 5. درگیر شدن تسمه با سیم بندی لباسشویی
 6. خراب بودن بلبرینگ های موتور شستشو
خریدار ضایعات لباسشویی با بهترین قیمت

موفق و پیروز باشید

خدمات سیار امداد خلیج

تعمیرکار چیلر

تعمیرکار چیلر

تعمیرکار چیلر

تعمیرکارچیلر

چیلرها سیستم پیچیده ای دارند که در شرایط عدم عملکرد مناسب تعمیر آنها کارهر کسی نمی باشد تعمیرکار چیلر باید بتواند به تمامی قطعات سیستم تهویه مطبوع  از جمله مکانیک  و الکتریال مسلط باشد اگر سیستم شما هم دچارمشکلاتی است که شما از عملکرد آن راضی نیستید اگر خودتان در این کار تجربه و مهارت کافی ندارید با سایت ما در ارتباط باشید  و با کارشناسان خبره دراین کار کمک بگیرید آنها تمامی عیب ها را به صورت تخصصی و اصولی  بررسی کرده و آنها را دوباره راه اندازی می کنند  . همراه امداد خلیج باشید با خدمات تعمیر سیار دستگاه چیلر در تهران و ۷ مشکلات فنی چیلر که نیاز به تعمیرکار سیار خلیج دارد

تعمیرکار شوفاژ رادیاتور رزرو کن

برخی از مشکلاتی که کارکرد چیلر را با اختلال مواجه می کنند

 • اتصالی غیر طبیعی با برق
 • اتومات چیلر خراب است
 • استارت کمپرسور خراب است
 • کمپرسور صدای بیش از حد تولید می کند
 • خراب شدن یاتاقان ها
 • سیستم کار خنک کاری را درست انجام نمی دهد
 • برفک زدن کمپرسور

علت خنک نکردن چیلر

اگر فکر می کنید با روشن بودن چیلر هوا را به خوبی خنک نمی کند ابتدا دستگاه را خاموش روشن کنید اگر درست کار می کند شاید ظرفیت سیستم جواب گوی فضای خانه نمی باشد

 • شیر باز و بسته کردن کوچک است
 • یخ زدگی کویل بوجود آمده است
 • مدار گاز یا مایع مسدود شده است
 • عدم جریان هوا دراپراتور

چرا کمپرسور  چیلر دچار یخ زدگی می شود

یخ زدن کمپرسور ازمشکلات شایع چیلرهای تراکمی است این برفک زدن می تواند ۵ دلیل داشته باشد با ما باشید با شناسایی اختلالات درچیلر با تعمیرکار چیلر

 1. خراب شدن ولو
 2. فشار کندانسور کاهش یافته است
 3. جریان آب کندانسور را بررسی کنید
 4. فن اپراتور سرد خانه ای سوخته است
 5. سوخته شدن هیتر

علت خنک نکردن  چیلر جذبی

مشکلاتی وجود دارد که باعث عدم خنک کاری در چیلرهای جذبی شوند هر یک از آنها می تواند دلایل خاص خود را داشته باشند که هر یک از آنها را برای آگاهی شما توسط  تعمیرکارچیلر بیان می کنیم ۱- خراب بودن سیستم خنک کاری  ۲- معیوب بودن شیر کنترل ۳- خراب بودن شیر شیرکنترل بخار۴- ایجاد مشکل درسیکل مبرد و جاذب ۵- مبدل حرارتی را بررسی کنید ممکن است خراب باشد  ۶- اختلال در سیستم هواساز

علت خاموش شدن کمپرسور همزمان با استارت خوردن چیلر چیست ؟

 • سوئیچ قطع است
 • فیوز را بررسی کنید ممکن است سوخته باشد
 • سیم ها قطع شده اند
 • عدم عملکرد آورلد کمپرسور
 • مشکل در سیم کشی ها
 • اختلال در سیتم کنترل
 • قطع شدن سیم کنترل

چرا کمپرسور چیلر مدام روشن می ماند

 • عدم تناسب فضا با سیستم خنک کننده
 • انسداد در سیتم مبرد
 • گرفتگی کندانسور
 • مشکل یخ زدن کویل اپراتور
 • کثیف بودن فیلتر

کمپرسور چیلر درحین استارت خوردن روی دورآلارم نمی رود

 • با افت بالای ولتاژ مواجه شده است
 • علت خراب بودن خازن است
 • اختلال در موتور کمپرسور
 • معیوب بودن مکانیسم داخلی کمپرسور
 • سیم کشی به طور اشتباه انجام شده است
 • باز بودن رله

علت صدای غیر عادی یونیت چیست ؟

 • قطعات داخلی چیلر شل هستند
 • صدای لرزش لوله ها
 • صدای لرزش فن و تسمه
 • بلبرینگ ها خراب شده اند
 • کاهش شارژ گاز
اجاره جرثقیل برای جابجایی چیلر
ضایعات چیلر شما را خریداریم

موفق و پیروز باشید

خدمات سیار امداد خلیج

تعمیرکار چرخ خیاطی

تعمیرکار چرخ خیاطی

تعمیرکار چرخ خیاطی

تعمیرکارچرخ خیاطی

چرخ خیاطی از جمله وسیله هایی است که هم در خانه مورد استفاده قرار می گیرد و هم در گارگاه های خیاطی درانواع مختلف صنعتی و معمولی وجود دارد که گاهی عملکرد آنها دچار اختلال می شود چرخ خیاطی ها به مرور دچار فرسودگی می شوند که اگر به آنها توجه نشود نمی توانند عمر مفیدی داشته باشند برای مراقبت از آنها قبل از خراب شدن باید هر چند وقت یکبار تمیز کاری شوند و دوباره برای روان کاری روغن مخصوصی را به تمامی قطعات بزنید درشرایط اختلال در کار با تعمیرکار چرخ خیاطی تماس گرفته و مشکل را برطرف کنید تعمیرکاران سیار امداد خلیج شماهمراه شماست با خدمات سیار همراه با بهترین قیمت ها  . شما نیز همراه ما باشید این بار با تعمیر سیار چرخ خیاطی در تهران و شهرستان ها

تعمیرکار یخچال رزرو کن

تنظیم نخ چرخ خیاطی

از مهمترین کارها در چرخ خیاطی تنظیم نخ می تواند باشد زیرا با عبور نخ به طور اشتباه به هیچ عنوان دستگاه قادر به کار کردن نیست در مدل های قدیمی و دستی از یک نخ استفاده می شود اما در چرخ خیاطی های جدید که چند کاره هم هستند از دو نخ یکی برای زیر و یکی هم از رو دوخت را انجام می دهد اگر در دوخت مشاهده می کنید که نخ زیرین منظم نیست تنظیم کشش  را بررسی کنید ابتدا درجه نخ را روی صفر قرار دهید سپس برس نرمی را بین واشرها کشیده تا گردو خاک یا پرزها را بگیرد و تمیز شود اگر نخ رویی مرتب نبود می تواند ماکو را بررسی کنید ممکن است از تنظیم خارج شده باشد پیچی را که در کنار ماکو است را شل یا سفت کنید بهتر است از یک تعمیرکار چرخ خیاطی کمک بگیرید تا شما را راهنمایی کند .

علت صدای ضربه در چرخ خیاطی چیست ؟

هنگامی که زیاد از چرخ خیاطی استفاده می کنید پرزهایی در لا به لای دستگاه جمع می شود که باعث ایجاد صداهای ناهنجاری درچرخ خیاطی می شود صداهای شبیه کوبش را نشان می دهد چرخ خیاطی را هر چند وقت یک بار حتی اگر سالم باشد تمیزکنید و دوباره روغن کاری کنید

دلیل سوزن شکستن چرخ خیاطی چیست ؟

گاهی در هنگام دوخت سوزن چرخ خیاطی شکسته می شود با احتیاط سوزن را تعویض کنید اگرمتوجه شکستن غیرعادی شدید چند مورد را بررسی کنید علت آن می تواند

 • شل بودن سوزن
 • سوزن مناسب پارچه نیست
 • کند بودن یا کج بودن سوزن

دلیل جمع کردن نخ  چرخ خیاطی هنگام دوخت چیست ؟

از شایعترین مشکلات چرخ خیاطی جمع کردن نخ در زیر پارچه است ابتدا پایه بالابر را که  بر روی پارچه قرار دارد را در حالت بالا قرار دهید سپس نخ کشی چرخ خیاطی را باز کرده  و به روش صحیح دوباره انجام دهید از کشش نخ به دور شیطانک اطمینان داشته باشید بالابر را بر روی پارچه قرار دهید و با کشش نخ از سفت بودن ان مطمئن شوید مقداری دوخت را روی پارچه انجام دهید اگر دوباره نخ زیر پارچه جمع شد معمولا ادامه خیاطی کند صورت می گیرد سعی کنید به آرامی ماسوره  و ماکو را جدا کرده و تمیز کنید و دوباره در جای خود قرار دهید باید این موضوع را همیشه در نظر داشت که علت جمع شدن نخ در زیر پارچه در تنظیم نبودن کشش نخ و ماکو است اگر در این کار سررشته ندارید با تعمیرکار چرخ خیاطی تماس بگیرید و کار تنظیم  و سرویس وسیله خود را به او بسپارید زیرا ممکن است در صورت عدم تجربه باعث از کار افتادن دستگاه شود

مشکلاتی که می تواند عملکرد چرخ خیاطی را مختل کند چیست ؟

 • کند کار کردن یا سفت شدن
 • شکستن سوزن
 • قفل کردن توپی
 • صدای غیر عادی
 • نخ جمع کردن در زیر پارچه
 • پاره کردن نخ
 • گیرپاژ کردن چرخ خیاطی

ممکن است برخی از مشکلات به نظر آسان جلوه دهند اما تعمیر و تنظیم چرخ خیاطی کار آسانی نیست و نیاز بع ابزار آلات و تخصص دارد .

خریدار ضایعات مس و آلومینیوم در تهران
تعمیرکار مخزن پلی اتیلن

تعمیرکار تانکر پلی اتیلن

تعمیرکار مخزن پلی اتیلن

تعمیر کارتانکر

بهترین هزینه تعمیر مخازن پلی اتیلن  را از امداد خلیج بخواهید .  هر یک از تانکرها و لوله ها و مخازن پس از مدتی استفاده باعث خوردگی و پوسیدگی می شوند این فرسودگی ها می تواند به خاطر قرار گرفتن در معرض عوامل محیطی بوجود آیند عواملی مانند باران و قرار گرفتن در محل مرطوب ذیواره تانکرها نازک و سوراخ شوند مخزن ها انواع مختلفی دارند آنها را دراندازه های گوناگون برای رفع نیز مصرف کننده می سازند البته تانکرها می توانند از جنس فلز ، فایبرگلاس ، پلاستیک یا پلی آتیلن باشند تعمیرکار تانکر برای حل این مشکل نشتی تانکر چند راه کار به شما ارائه می کند همراه تعمیرکار سیار امداد خلیج باشید با خدمات تعمیر مخازن پلی اتیلن در محل

تعمیرکار ساختمان رزرو کن

تعمیر نشتی تانکر

اولین مشکلی که تانکرها را معیوب می کنند نشتی آنها است این مشکل می تواند براثر خوردگی ، وارد شدن ضربه ضربات ناگهانی با اجسام دیگر در دیواره مخزن بوجود آید گاهی خودمان برای گرفتن نشتی یا ترک برداشتن آن اقدام به تعمیر خواهیم کرد اما باید در این کار تجربه و مهارت داشته باشیم اگر نتوانیم به خوبی مشکل را رفع کنیم انسجام و یکپارچگی سطح مخزن از بین رفته و شرایط بدتری و گاهی خطرناکی بوجود خواهد آورد گاهی از تانکرها برای نگه داری یا انتقال سوخت استفاده می کنند که با خارج شدن آنها و برخورد با شعله خطراتی به دنبال خواهد داشت .

تانکر پلاستیکی (پلی آتیلن)

این تانکرها عمر طولانی تری دارند و بدون جابجا کردن و با مراقبت صحیح می توانند سالها ثابت مانده و هیچ خوردگی درآنها بوجود نیاید اما در صورتی که زیر نور مستقیم آفتاب و در مقابل عوامل محیطی قرار گیرند دچار شکستگی و پاره شدن خواهند شد تعمیر آنهاتوسط تعمیرکارتانکر بستگی به میزان آسیب دارد برخی از شکستگی ها به قدری وسعت دارند که قابل تعمیر نمی باشند اما در صورتی که قابل ترمیم باشد می توان مخزن را دوباره بازسازی نمود و استفاده کرد برای اینکار ازجوش پلاستیک استفاده می کنند این کار مهارت لازم را می خواهد که اگر به روش صحیح عمل نشود ترمیم ناموفق خواهد بود

 1. قبل از جوش باید مخزن را خالی کرده و محل جوش باید عاری از هر گونه آلودگی باشد پس از سمباده کشیدن و صیقل دادن سطح جوش پلاستیک صورت می گیرد
 2. گاهی کار ترمیم و تعمیر از داخل نتیجه بهتری خواهد داشت اما به علت تنگ بودن دریچه تانکر نمی توان به خوبی ترمیم را انجام داد که از بیرون امکان پذیر است لوازم زیادی برای این کار نیاز نیست همان طور که مشاهده می کنید با یک ابزار سرچرخشی سطح آسیب دیده را صاف می کنند
 3. با قرار دادن نوار پلی آتیلن بر روی محل ترک خورده و جوش دادن آن مشکل رفع خواد شد اگرعمق یا ضخامت جداره تانکر زیاد است باید چسب را در چندین مرحله یا چند لایه روی سطوح آسیب دیده قرار داد و پس از حرارت با یک کاردک سطح آن را صاف کنید

با استفاده از چسب نشتی گیر هرنوع مخزن و تانکر از نوع بتنی ، فلزی و یا پلی آتیلن را ترمیم کرد بدون اینکه خللی درکار ایجاد شود اما برای ترمیم هر یک باید مهارت داشت اگر شما هم دچار مشکلاتی در تانکر یا مخازن کاربردی خود دارید با تعمیرکار تانکر در تماس باشید ما با سالها تجربه کاری در کار قابل اطمینان همشهریان عزیز خواهیم بود .

خریدار ضایعات آلومینیوم و برنج

موفق و پیروز باشید

خدمات سیار امداد خلیج