لوازم دست دوم

خریدار یخچال دست دوم

خریدار یخچال دست دوم
خریدار یخچال دست دوم

خریدار یخچال دست دوم

سمساری خلیج بهترین خریدار یخچال در حد نو ، یخچال های سوخته و فرسوده در تهران است . قصد خرید یخچال منزل یا محیط کار خود را دارید و دنبال بهترین خریدار یخچال دست دوم  میگردید ؟!!! یخچال سوخته دارید و یا فرسوده دارید و کسی حاضر به خرید آن نیست ؟!! قیمت ضایعات یخچال خود را فراموش کنید و با بهترین قیمت به ما بسپارید . خریدار  یخچال کارکرده شما ما هستیم که بالاترین پیشنهاد قیمتی را به شما عزیزان خواهیم داشت . خریدار یخچال ال جی ، خریدار یخچال بوش ، خریدار یخچال ویرپول ، خریدار یخچال اسمگ ، خریدار یخچال اسنوا ، خریدار یخچال جی پلاس ، خریدار یخچال هیمالیا ، خریدار یخچال امرسان ، خریدار یخچال یخساران ، خریدار یخچال ایستکول ، خریدار یخچال خریدار یخچال فیلور ، خریدار یخچال الکترواستیل ، خریدار یخچال دیپوینت ، خریدار یخچال ایکس ویژن ، خریدار یخچال پارس ، خریدار انواع  یخچال های دوقلو ، خریدار ی انواع یخچال های فریزر بالا و پایین  و کلیه یخچال های کارکرده در حد نو ، فرسوده و یا سوخته شما هستیم . سمساری خلیج در کلیه نقاط تهران یخچال دست دوم شما را میخرد ، تسویه ما کاملا نقدی بوده و درب منزل و قبل از تحویل کالا پرداخت خواهد شد . همین حالا با ما تماس بگیرید و تجربه ای متفاوت داشته باشید

نکات مهم در فروش یخچال دست دوم

خریدار یخچال کارکرده و فروشنده باید چه نکاتی را در نظر بگیرند  چگونه با هم سر قیمت به توافق برسند ؟ از دیدگاه سمساری خلیج چند نکته مهم در خرید یخچال دست دوم وجود دارد که هم فروشنده و هم خریدار باید به آنها توجه کنند تا بتوانند توافق دو جانبه سر قیمت فروش داشته باشند    :

اولین نکته سالم  یا سوخته بودن موتور یخچال است 

مهمترین قطعه یخچال وضعیت سلامت و عملکرد موتور یخچال میباشد . در صورتی که موتور یخچال سوخته باشد ما خریدی با عنوان دست دوم نداریم . خریدار یخچال خلیج صراحتا اعلام میکند که یخچال سوخته با قیمت ضایعات خریداری میگردد .

دومین نکته برند موتور  و یخچال است 

در صورتی که موتور تعویض نشده باشد خریدار یخچال با یک نگاه به ظاهر یخچال قیمت آن را بر اساس برند یخچال دست دوم شما تعیین و اعلام میکند . این قیمت دقیق خرید ماست که با در نظر گرفتن موتور یخچال و سلامت ظاهری یخچال شما تعیین شده و بر اساس برند یخچال کارکرده شما اعلام خواهد شد .

سومین نکته در خرید یخچال  دست دوم وضعیت سیستم سرمایشی یخچال است 

همین که موتور یخچال شما کار کند کافی نیست و باید بدانید وضعیت سیستم سرمایشی یخچال کارکرده چگونه است . اگر لوله کشی ها و سیستم کنترل گاز یخچال دچار ایراد باشد و به اصلاح گاز خالی کند در قیمت یخچال تاثیر بسزایی دارد .

چهارمین نکته در خرید یخچال دست دوم وضعیت ظاهری یخچال است .

اگر قرار باشد خریدار یخچال کالا را برای مصرف مجدد مصرف کننده خریداری کند باید حتما از ظاهری مناسب ، بدنه ای تمیز و آببندی مناسبی برخوردار باشد . کف و بدنه پوسیده  و آببندی نا مناسب برای یخچال های فرسوده است نه دست دوم . وضعیت ظاهری یخچال دست دوم به دلیل استفاده در آشپزخانه  در قیمت گذاری تاثیر بسزایی دارد و باید استانداردهای لازم را برای خرید دست دوم داشته باشد

پنجمین نکته در خرید یخچال دست دوم سلامت کمپرسور یخچال است 

برخی یخچال های کارکرده به حدی در کمپرس نوسان دارند که حتی نمیتوان دمای داخل یخچال را به حد نسابی برای نگهداری مواد غذایی رساند .  افت دمای ناگهانی و یا بالا رفتن یهویی دما که موجب  فاسد شدن و یا یخ زدن مواد غذایی میشود و کلی عوارض دیگر که همگی ناشی از کمپرسو غیر استاندارد است موجب میشود که خریدار یخچال دست دوم ما به این مسئله حساسیت به خرج داده و اعلام میکند یخچال با کمپرسو خراب حکم در حد نو نمیتواند داشته باشد

خرید یخچال در حد نو

یخچال دست دوم  سه دسته است  ، یخچال در حد نو ، یخچال  کارکرده قدیمی و یا یخچال فرسوده . در خرید یخچال در حد نو نکته ای باید بازگو شود که سمساری خلیج خرید یخچال ساید ندارد  . اما بهر حال اگر در برندهای دیگر قصد فروش یخچال دست دوم در حد نو دارید بالاترین پیشنهاد قیمتی را به شما عزیزان خواهیم داد .نکته دیگر این است که اگر قصد فروش یخچال با عنوان کارکرده دارید باید یخچال  شرایط زیر را داشته باشد  :

  • یخچال دست دوم نباید پوسیده باشد
  • گاز خالی نکنند و برفک نزند
  • بی سر و صدا کار کند
  • به موقع اتومات کند

نکته  : اگر هیچ کدام از شرایط را نداشته باشد نیز خریدار یخچال ما کالای شما را خریدار میکند اما بهر حال قیمت پیشنهاد برای یخچال سالم با یخچال خراب بسیار متفاوت است .

خرید یخچال سوخته

بله ، خریدار یخچال سمساری خلیج علاوه بر کالای دست دوم خرید ضایعات و لوازم سوخته هم دارد . بهترین پیشنهاد قیمتی برای خرید یخچال موتور سوخته شما عزیزان را نسبت به برند یخچال خواهیم داشت .

خریدار آینه شمعدان برنزی

خریدار تخصصی یخچال شما

برای فروش یخچال دست دوم خریداران زیادی هست اما اینکه یک خریدار به صورت تخصصی این کار را انجام میدهد بهانه ای میشود که  حد اقل یخچال دست دوم خود را  زیر قیمت نخواهید فروخت . سمساری خلیج خریداران تخصصی یخچال شما را با آشنایی کامل یه سیستم کلیه برندهای یخچال دارد و به شما این اطمینان را میدهیم که به مناسبترین قیمت فروش خود را دنبال خواهید کرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.